Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dôvod rozvodu? - ponížil ma

totalka

ancy: viem, že je to ťažké. ALe keby bola super veštica tak by som k nej išla aj ja:-O, mne raz jedna teta povedala, že človek má robiť to, čo ho robí šťastným. Ale ja som nedokázala do dnešného dna podviesť svojho manžela, proste to nešlo. Máš taký blok, že nie. Ale neviem, lásku si človek nevyberá, ono to príde a neviem, asi treba tomu nechať volný priebeh. Ale zase necháš robotu ktorá ťa baví?

ansy

totalka, prave tieto reci a vyroky ma velmi bolia. aj on mi to hovoril, ze nemyslim na seba, svoje city,stastie, ze roky idu a nechape, preco som sama. tak sa to bolavo pocuva....mam pre svoj, co ak len den, tyzden stastia urobit nieco proti svojmu svedomiu? (hoci nie proti citom?)
a ak to bude na cely zivot ale ja zahodim sancu?
tazke rozhodovanie. preco ma byt stastna ona, ma aj syna, a nemam byt stastna ja, co nemam nikoho?
ufffffffffff.

totalka

ansy: no ja neviem asi mam nazor teraz fakt totalny, ale ked to zoberiem z hladiska iného, tak čo by človek dal sa chvílu, víkend , týžden alebo mesiac šťastia? Možno by obätoval rok, dva aj tri zo života. Každý okamih šťastia si treba vychutnať, lebo nikdy nevieme kedy zase príde. Tým nechcem radiť zase proti jeho manželstvu - ale je to o tej komunikácii, čo vlastne chce.

ansy

e, presne tak som mu to povedala, ale jemu to asi nedochadza. staci, ze sa raz na neho usmejem, a uz nema nad sebou kontrolu alebo co. nedokazem byt k nemu ale chladna ako kamen, nemam na to povahu a nezasluzi si to, lebo mi stale pomaha kde sa da. pravda, ze obcas jeho pomoc potrebujem, lebo kolegyne sa snad vyzivaju v tom, ze nepomozu,hoci je to ich povinnost asistovat mi pri urcitej praci.zamestnaju sa niecim inym alebo vyparia a ja potrebujem niekoho.
mrzi ma to, co si zazila od priatelky...obcas si tak pripadam, ako zlodejka manzela, hoci nou nie som a nechcem byt. je to strasny pocit, nedokazala by som to urobit.keby sa tak stalo, aby si to jeho zena zistila pri prvom mojom pohlade, ze nieco so mnou nehra. len ludia bez chrbtovej kosti to dokazu robit a zaroven tak dobre skryvat.
ako si to nakoniec zistila, e?

totalka

gilenia: hej, ved toto. Mne je rýchlosť rozvodu jedno, ale neviem ako jeto s majetkom a tak to si asi moc nepomôžem, lebo všetko máme spoločné čiže napoly. Takže byt je môj ako aj jeho. Myslíš teda že právnika? Najhoršie je že mi povedal, že bude tu bývať s nami, lebo nemá kam ísť a ja nemám na vyplatenie :-O

e

ansy...normálne mu povedz,že ti pomohol ako priatel ale to je všetko čo od neho chceš.Aj mne sa to už stalo...doteraz sme normálny kamaráti..akonáhle začne nadškrtávať na niečo viac,tak ho schladím,že trepe...mám čisté svedomie a môžem kludne spávať!Ale stal sa mi aj opak-ona sa tvárila ako fajn kamoška a klamala mi do očí!Nechápem ako to môže niekto urobiť,bolí to strašne...

ansy

ale city su silne a boli,ked ideme proti nim. ked si odrezeme nieco,co dava pocit,ze nas niekto ma rad,zvlast, ked ja som stale sama, stale som nenasla niekoho, kto by bol pre mna a ja pre neho.boli to,ked roky idu a stale som sama,a je tu strach, ze sa to nezmeni.

myis

Gilenia, ja som bola naivna 18-stka, hlupucka, ale nastastie som sa nad to povzniesla, lebo som aj tak nieco tusila.. Odisla som do zahranicia za par mesiacov a uz som si ani nespomenula.. Potom zas prisiel rozvedeny a to tiez bola zabava

ansy

mamca, dobre si to napisala. preco sa nesnazi budovat svoje manzelstvo, zvlast ked ma syna. ak toto dokaze urobit svojej manzelke, podviest ju,tak co vsetko moye dokazat urobit mne,ktora som mu vlastne nic? nie je ku mne viazany nicim. a ako by som mu mohla dôverovat ja? podvedie manzelku, podvedie raz, urobi to aj druhykrat prave mne.

myis

E, mas uplne pravdu,vzdy sa ti to vrati, zivot nas vzdy postavi do takej situacie do akej sme postavili mi niekoho predtym.. Nastavi nam nase vlastne zrkadlo..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dôvod rozvodu? - ponížil ma - Fórum - ZDRAVIE.sk