Dôvod rozvodu? - ponížil ma

ansy

ano, ja viem. u mna to ale nezacalo tym,ze by ma zacal "opalovat" a o to je to horsie. rozvinulo sa to postupne, z dobreho vztahu, ktory trval 5 mesiacov. od zaciatku som vedela, ze je zenaty a myslela som, ze je to len moj problem, ked som si nechala trochu "ujst" svoje city,ktore som ale dobre skryvala. teraz je to o to tazsie, ze mu hovorim stale NIE, ale robim to tak nasilu, az ma to boli.

myis

Anci, tu situaciu ti nezavidim a to preto, lebo som bola v podobnej. Chodila som do posilky a tiez ma tam zacal "opalovat" velmi dobre vyzerajuci chlap, mal 40 rokov (ja 18!). Najprv to zacalo kavou atd, lenze mne on hovoril, ze nema zenu (aj ked mne to vrtalo hlavou, lebo vyzeral dobre, riaditel poistovne, atd).. No a raz som ho stretla s manzelkou v obchode - mala si vidiet tu jeho tvar.. A tak som sa pousmiala a isla si svojou cestou.. Je velmi tazke byt so zenatymi chlapmi - aj ked na jednej strane je to pokusenie ale na druhej strane to nebude "ono" aj ked s nim zacnes.. Nad takymito vztahmi vzdy visi Damoklov mec - hovorim zo skusenosti

ansy

ludia, ja mam zas opacny problem.pracujem so zenatym chlapom,ktory bol zo zaciatku dobry priatel,jediny mi pomahal ked som tam nastupila, aby som to vsetko zvladla, pretoze bol to nablizku jediny chlap a ostatne kolegyne zeny,ktore na mna ziarlili,lebo som tam medzi nimi svietila ako miss, mlada, krasna, sympaticka...aspon tak o mne hovorili vsetci ostatni. ale po case sa medzi mnou a nim utvoril dobry priatelky vztah...hoci ja to stale drzim na urovni priatelstva, on ma zacal oblapat, bozkavat, rôzne navrhy...nejde tu len o sex, zalubil sa do mna...ale je zenaty. hroza, poznam jeho zenu a nedokazem urobit nic, co ublizi ich manzelstvu, ale on to vnima inak. tiez k nemu citim viac, no nikdy to nepriznam a utekam pred nim ako sa len da. rozbit niekomu vztah, to nikdy neurobim....lenze ako tam pracovat? nie je to mozne ostat tam. niekedy sa mi zda jedine vychodisko zmena prace. boli ma, ze to priatelstvo neostalo na urovni ktoru malo este pred mesiacom.

mamca

Totalka,nie sú všetci rovnakí,aj keď v prípade,že niekto podobný je naším partnerom,vidíme to tak.To pre budúcnosť,nový život ti už vlastne začal..
Nepoznám tvoju finančnú situáciu,zváž si pre seba možnosti:
Nechať sa zastúpiť právnikom s plnou mocou-vyhneš sa blbým rečiam na súde.
Riešiť to s právnikom a s tvojou účasťou,právnik môže hovoriť za teba,ale môžeš byť vyzvaná sudcom k vyjadreniu.
Zastupovať sa sama-bolestné a k šľaktrafeniu,keď ťa zaskočia jeho blbé reči.
Existujú aj poradenské právnické služby zadarmo,v prípade horšej finančnej situácie,treba sa informovať na súde v mieste bydliska.
Tuším existuje aj možnosť protinávrhu,ak nesúhlasíš s dôvodmi,ale súhlasíš s rozvodom,len toto už iba matne lovím v pamäti,preto to ber s rezervou a informuj sa.
Držím palce,myslím,že nemáš čo stratiť.

totalka

e: no super:-O, takže ani tak neni dobre ani tak. Im by sa páčila taká žena žy by to bol vlastne robot, pekná, vždy pripravená:-O, aby sa moc nepýtala, a tak ...

totalka

myis: super budeš dobrá mamina, vieš ja si tiež myslím, že sa bránia tým, že podla seba súdim teba...ja vlastne svadba - neni´to zlé, pokial je fajn. Len človek má istotu a preto povolí, ak nemáš tak si podla mna viacej vážiš toho druhého.

myis

Kocky, precitala som si vase prispevky a je mi to naozahj luto.. Ja mam osobne skusenost a to moji rodicia (aj ked mi je na grcanie ked musim rodicom nazvat toho debila, co ma byt akoze moj otec).. Najprv si nasiel frajerku, no a mamina ho prosila, aby s nami ostal a on ju vzdy za to zmlatil ako obycajne zito!! V ziadosti o rozvod uviedol, ze sa nestara o domacnost a ze ho mlati!! Ona, mala zienka s 50 kilami, pritom ja som mala sest rokov a vsetko si pamatam.. Teraz sa za nami plazi a ja som sa zaprisahala, ze s nim nikdy neprehovorim ani slovo.. Cakam babatko a zijeme s priatelom, ale nikdy sa nevydam!! Ja ked pocujem slovo svadba alebo manzel tak sa mi zacne tocit hlava a je mi zle

e

a ja tú slúžku robím a to si myslím,že je moja najvňčšia chyba:-)ako píšeš-za dobrotu na žobrotu...čo vlastne chcú?To čo nemajú...

totalka

e: ved hej, ale za dobrotu na žobrotu:-O, jasne že aj ja mám chybu asi najväčšiu že nerobím zo seba slúžku, a to sa asi nikomu nebude páčiť. Ale uvidíme, fajn, že u teba sa to utriaslo, ja som myslela že aj tu, a fakt som nemyslela že to dokáže urobiť, myslela som že nemá nato. A má a je zákerák.....no čo už..hlavne že sa môže hrdiť čo dokázal, :-/

e

Nebudeš to lutovať,..naozaj máš pravdu v tom,že keď to dokázal posunúť tak ďaleko a použiť ako dôvod tak stupídnu vec...aspoň vidíš,že o nič neprídeš.Neboj,možno niekde niekto čaká práve na takú dokonalú ženu ako si ty!