Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poliklinika Mytna

alicija

Tam pracuje tusim len ta jedna s takym nemeckym menom. Niektore znamienka mam take citlivejsie a su rozne, tak sa velmi bojim lebo stale to iba odkladam. Dakujem za infos, peknu noc :-)

chirurgia

no ,obavam sa ze vo vlasovej casti znamienko vadi, ak sa urobi velka jazva, bude ti to vadit pri cesani.ja som bola na znamienkach u plastickeho.mala som ho na tvari, jzvu nemam , len malinku priehlbinku, ale nie je vidiet.len ja som mala to iste robene 2krat, asi isiel malo do hlbky a zostali tam zvyskove bunky/co dr poprel, ale ked to druhykrat vyberane dal na rozbor, ako bolo odporucene mojou dr co ma poslala na znamienka/tak sa zitlilo ze to boli zvysky a preto mi zacalo rast opat.s mytnoum nemam skusenosti so znamienkami, ale bola som tam s vybezkom na hmmm konecniku, ktory my tam ani neviem ako narastol a tam mi ho vyberali, ta dr vtedy pracovala aj u milosrdnych a nejake ordin.hodiny mala aj na mytnej, to ked sa hedak klinika rozbiehala,aj to mi ale vyberali na dva krat, lebo mi to znova narastlo:-(ale to nemuslo byt jej vina.neviem kolko chirurgov tam robi.

alicija

No ja praveze ich nemam na tvary, jedno obrovske mam vo vlasoch vzadu na hlave a ostatne na chrbte a na bruchu, takze male jazvicky by nevadili. Preto sa pytam na skusenocti, lebo nemam statisice na proceduru. Ano myslim chirurgiu na Mytnej :-)

chirurgia

chirurgiu myslis, ta je sukromna nie??no neviem, ten cennik by som si overila. zavisi kde to znamienko je, ak je na viditelnej casti tela/ktoru nezakryjes oblecenim/to by som si dala odstranit u plast.chirurga.hlane na tvari.. myslim si ze plast.chir.pouzivaju iny postup.a moze sa stat este jedna vec.mam kamosku co si davala vyberat znamienka na ruke, ramene a ked jej sestricka lepila cez stehy leukoplast a zatlacila, tak ich jej roztrhla:-(a hnusna jazva bola na svete.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poliklinika Mytna - Fórum - ZDRAVIE.sk