antidepresiva

RNG

snovone:
Risett()risperidone, Risperidal) je antipsychoticka droga, pouzivana na schizofreniu a bipolarnych.
Samozrejme ma plno skodlivych nasledkov.

Rivotril(clonazepan) a oxazepam su benzodiazepiny, ja ich pre skratenie nazyvam "oblbovaky",
oba sposobuju spominanu "otapenost"a ospalost.
Su navykove, maju plno skodlivych ucinkov na telo aj mysel.
Predpisuju sa hlavne proti panike na utlmenie nervovych signalov.

veronika

ale zas, ten pocit otapenosti som mavala, lebo som velmi dlho spavala, aj vyse 12 hodin denne..takze tak...inak cez den som bola vesela:)ale horsie sa mi koncentrovalo pri uceni...bola som akoby spomalenejsia

veronika

ahoj snovone, odkial si? podla mna mas divneho doktora...ja ked som sa citila zle, a doktor sa ma pytal vzdy, ako sa citim, tak mi hned bez okolkov zmenil lieky...takze posud sama, ci na teba doktor s prepacenim serie, alebo nie...on je tu od toho aby s ati snazil pomoct, a ked jedny lieky nezaberaju, tak sa maju nasadit druhe...

jaja

dajú sa tieto veci čo píšeš o nich RNG- bez problémov zohnať v klasickej lekárni, či potrebujem natrafiť na takú , ktorá ponúka konkrétne tieto produkty???

RNG

Co tak nieco prirodne, bez bocnych nasledkov?
Necakajte, ze vam to lekar predpise, povacsine o tych prostriedkoch ani nepoculi.
Potravinove doplnky sa na medickej fakulte neucia.A nie su ani v katalogoch liekov, lebo to nie su lieky, aj ked pomahaju liecit, casto lepsie, ako chemicke farnaceutika.
....
Na svete medzi lekarmi zapadej mediciny je jen niekolko desiatok tisicov, co sa s tym zaoberaju a pouzivaju to miesto farmaceutik. Sanca, ze na takeho natrafis na Slovensku je velmi mala.
Preto prispievam do tohoto fora, aby som priniesol informacie o tychto lekaroch a ich metodach. Napr
Viackrat som spomenul ucinny SSRI prostriedok z prirody, vytazok zo St Johns Wort, hypericin,
V Nemecku ho predpisuju ovela viac, nez ine antidepresiva.Dokonca maju viacej liekov s obsahom hypericinu, co by nemuseli, lebo tym len zvysuju cenu St Johns Wort.

veronika

hej, ale vies, ked ja som najprv zacala brat antidepresiva, az asi tri mesiace na to som zacala brat aj hak,....a ani som si nevsimla...ze som zacala priberat...resp som bola aj rada, ked som trosku pribrala...ale dalej som si to uz nevsimala...az zrazu ze ups, mam 55 na vahe...a odvtedy uz slo len hore...:(