Zasa ma to chyta

Príspevok v téme: Zasa ma to chyta
mirabelka

Viem, ze je tu tem az dost, ale potrebujem poradit s konkretnou vecou...vopred vsak upozornujem, ze k psychologovi nepojdem, chcem to zvladnut sama a okrem toho nemam s nimi dobre skusenosti...takze: Som uz zdrava a nezvracala som od minuleho leta. Drzala som sa, snazila som sa kontrolovat v jedeni, sportovat.. Vsetko sa mi to pekne darilo...az do vcera...ked som to ani sama neviem preco porusila a olovrant vyzvracala. Vcera mi to bolo jedno, lebo hned potom som sla cvicit ale dnes sa za seba strasne hanbim a potrebujem to niekomu povedat. Dnes nad tym tak rozmyslam a vlastne to nechcem. Bojim sa vsak, lebo zacinam mat presne take myslienky ako predtym, uz na chude holky pozeram so zavistou a zacinam sa brutalne bat leta. Myslela som, ze som uz ok,ze vsetko je za mnou a uz ma to nikdy nechyti....ale asi som sa mylila....chcem preto poporosit tie baby,ktore zazivaju to iste, alebo tie ktore maju podobne myslienky, aby mi tu napisali. Chcem vediet, co mam s tym robit, ako sa tomu ubranit a hlavne ako opat nezacat zvracat :(

mirabelka

to je ako mat rozdvojenu osobnost. jedna strana ti hovori, ze ti bude lepsie ked to urobis a druha ta za to nenavidi...ja som bola predvcerom v posilke a ked som sa videla v tych hnusnych velkych zrkadlach, bolo mi do placu.

zuzana82

tak nakoniec som prezrala ako....a po 5dnoch som vracala.mrzelo ma,ze som to nezvladla,ale na druhej strane som bola rada,ze to bolo vonku.tak sa mi zda,ze si staci dat kusok sladkeho a uz sa to so mnou vezie....

mirabelka

ahojte, na nete som sa docitala, ze namiesto cukru by som mala podla mojej krvnej skupiny pouzivat MELASU. je to nieco podobne ako cukor, ale aky? je to ten hnedy?

mirabelka

romana, drzim palce. ja som dnes uz tyzden, ale ako som pisala karalo ma vcera a uz aj dnes. ale sme predsa zeny - bojovnicky, tak to zvladneme :) vsetkym prajem pekny vecer bez myslienok na jedlo :) ja si idem dat vinko :) caute