Zasa ma to chyta

Príspevok v téme: Zasa ma to chyta
mirabelka

Viem, ze je tu tem az dost, ale potrebujem poradit s konkretnou vecou...vopred vsak upozornujem, ze k psychologovi nepojdem, chcem to zvladnut sama a okrem toho nemam s nimi dobre skusenosti...takze: Som uz zdrava a nezvracala som od minuleho leta. Drzala som sa, snazila som sa kontrolovat v jedeni, sportovat.. Vsetko sa mi to pekne darilo...az do vcera...ked som to ani sama neviem preco porusila a olovrant vyzvracala. Vcera mi to bolo jedno, lebo hned potom som sla cvicit ale dnes sa za seba strasne hanbim a potrebujem to niekomu povedat. Dnes nad tym tak rozmyslam a vlastne to nechcem. Bojim sa vsak, lebo zacinam mat presne take myslienky ako predtym, uz na chude holky pozeram so zavistou a zacinam sa brutalne bat leta. Myslela som, ze som uz ok,ze vsetko je za mnou a uz ma to nikdy nechyti....ale asi som sa mylila....chcem preto poporosit tie baby,ktore zazivaju to iste, alebo tie ktore maju podobne myslienky, aby mi tu napisali. Chcem vediet, co mam s tym robit, ako sa tomu ubranit a hlavne ako opat nezacat zvracat :(

evcca

mne pomaha planovanie sa jedla, nalozim si na tanier, ostatne schovam a ked dojem, musim sa nutit nieco robit, aby som sa neprezrala. ale toto uz urcite poznas.

romana

Ten tlak je taký silný. Bola som týždeň doma a to bola chyba. Uplne som sa "zahrabala". V sobotu som bola tak strašne slabá. Chýbala mi energia. Zdalo sa mi že prei každom pohybe vydávam toľko síl... V nedeľu som to už nevydržala. Ale aj chcem . Naozaj. Ale ako??? Ked málo jem som hrozne slabá. Chcem si dať len kúsok a už to nedokážem ovládať. Zrazu sa to spustí ako lavína...

romana

ahoj mirabelka.
Ja sa nemám moc dobre. V sobotu jeden deň mi to vydržalo, ale v nedeľu raz a dnes je to už na mále. Rozmýšľam kde robím chybu. Asi ma klamé vlastné telo..alebo rozum???
Je mi z toho moc smutno. Tak veľmi by som chcela. Ked čitam toto forum rozmyšľam nad tými dievčatami a vtedy ma napadne či sa dá z toho vôbec niekedy dostať. Je to závislosť. Asi sa musíš kontrolovať celý život??!!! Ozaj neviem.

mirabelka

ahoj romana, pisala si, ze to skusis znova, ako to dopadlo? dufam, ze si odolala :) ja uspesne od onoho dna :) je to sice len 4 dni, ale lepsie ako ani jeden :) chcela si vediet, ako sa liecim, takze ja sa liecim SAMA !!! ziadni psychologovia, im uz neverim ani slovo, ziadne kamaratky, nikto. Je to mozno trosku sialene, ale ja velmi nemam potrebu o tom hovorit so svojimi blizkymi.Radsej napisem niekde anonymne, ako napr. tu :) viem, ze ma tu odsudzovat nebudu, a aj ked budu, tak mi je to jedno. ozaj a este k tomu dr. v okoli ziliny, tak to ani nahodou nepoznam, ja som uplne z inakadial :( tak ti nepomozem, prepac. inac keby si chcela, mozem ti poslat moju mailovu adresu a trosku si popiseme :) zatial tolko, drzim prsty a ozvi sa! papa

romana

ahoj mirabelka
ja som v tom uz asi 6 rokov. Uz to ani nerátam. Pokušala som sa s tým prestať, ale moc sa mi nedarý. Však to poznáš. Tých pocitov okolo toho je tak veľa. Vyhľadala som aj odbornú pomoc ale akosi to tiež padlo. Dokonca som vyskúšala aj alternatívnu medicínu ale tiež bezúspešne. Niekedy si myslím,že som nenatrafila na tých správnych ľudí. Nepoznáš náhodou nejakého dobrého odborníka na ppp v okolí Ziliny? OD dnes to skúšam znova. Zatiaľ mi to ide. Kým nie som sama.. Vtedy je to horšie. Ty sa ako liečiš?

Ywetka

ahojte baby!!!ja v poslednom case vela zvraciam lebo mam vycitky z toho co som zjedla ze priberiem a newem co robit v mojej momentalnej situacii.mohli by ste mi s tym nejako pomoct ??? alebo nieco podobne???, papapa

mirabelka

ahoj Romana, velmi rada si s Tebou o tom popisem :) Chcem sa toho zbavit raz a navzdy a viem ze jedno zlyhanie neznamena az tak vela, ale u mna je to trosku ine. Tak som prestavala zvracat vela rokov predtym a stale sa mi to vratilo. A tak to vyzera ze to chce aj teraz :( a poviem Ti pravdu, niet ma zaco obdivovat :( ved to sama koniec koncov poznas, ake sme :( a ako si na tom ty? co sa vlastne s tebou deje, v akom stadiu vyzdravenia (dufam) si?

romana

ahoj Mirabelka. Nevzdavaj to! nevicitaj si jedno zlihanie. Uvedom si ze si jedinečna bytost aka uz na svete nejestvuje. Si krásna a dokonala taka aka si. Bud hrdá na seba ze si to tak dokázala. Ja som na tom od teba podstatne horsie. Obdivujem ta. MOzno by si mi mohla poradit ako si sa z toho dostala. Ja som chodila aj k psychologičke ale.. Mozno by sme mohli si pomocť navzájom.