Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pomooc

Príspevok v téme: Pomooc
Matesko

Chcem Vás poprosit o radu. Dnes ráno som si robila tehotenský test ktorý vyšiel pozitívny. Dieta nepripadá do úvahy nakolko mám doma 10 mesačného syna. Je možné že sa test mýli? Má s tým niekdo skúsenoť? Príznaky nemám žiadne okrem vymeškanej menštruácie čo sa mi po porode ešte neupravilo. Prosím pomožte.

asteri

len sa drzte, hlavne, uvidis, ze bude dobre. hlavne ked je to necakane, clovek sa stym musi vyrovnat.
ale kazdopadne chod co najskor ku gynekologovi, nech ta pozrie.

kvetka k

doktor (Dr.) Branko
Varovanie!!!
Chcem upozorniť predovšetkým ženy na človeka, ktorý sa predstavuje pod menom „doktor Branko“. Je z Bratislavy a oslovuje ženy vo vlaku, na ulici a v nákupných centrách s úmyslom pomôcť im. Pozor! Je to nebezpečný človek, manipuluje s ľuďmi a sexuálne zneužíva svoje „pacientky“!!!

Matesko

Stále tomu nejako nemožem verit. Mám taký vnútorný pocit že to tak nieje. Ale gynekológ asi bude múdrejší. Teraz už je neskoro plakat. Ďakujem za odpoveď.

asteri

nie, urcite sa nemyli. test moze byt falosne negativny, ale nie falosne pozitivny.
prepac mi, taka tinedzerska chyba - teraz povedat ze dieta nepripada do uvahy.... hmmm, bolo treba s tym ratat, ked ste neurobili ziadnu barieru, aby plod vznikol.
no a co sa deje, poznam ludi, ktori maju mensi vekovy rozdiel medzi detmi, aj teraz dve zname, s odstupom 15 mesiacov. prvy rok bude narocny, ale potom sa urcite skvelo zabavia.
rozhodni sa sama, ale drzim ti prsty, aby si sa rozhodla spravne a NIKDY NELUTOVALA!

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pomooc - Fórum - ZDRAVIE.sk