antikoncepcia na plet

monis

Ahoj. Brala som rok Diane, ale jediny vysledok bol, ze som pribrala 8 kg. A mala som dost depresivne stavy. Je to asi individualne, ale mne to ani nahodou nepomohlo.

jarka3

Caute, ja beriem DIANE35 pat mesiacov a neuveritelne sa mi plet zlepsila.. Jasne, nie je to dokonale... Aj jazvicky mi ostali... Ale neda sa to porovnat, predtym som mala ´hrcu na hrci´ a teraz len kde-tam. Takisto pouzivam NOrmaderm kozmetiku, tak mozno aj ta pomohla. Ale Diane odporucam, tiez mam kramy presne na den aj na hodinu!!!!

haw

ano, ja viem, ze je mozne, ze sa mi to vrati, ale to je u kazdeho ine. Segra brala, vysadila a tvar jej ostala rovnako pekna, i ked ju mala pred tym dost zlu. No a co sa tej pecene tyka - vsak su aj antiky mierne k peceni a dalsia vec-to co je za kravina, ze ked beries antiku uz nebudes moct mat deti potom? To su nazory nejakych starych babiek asi

miska0005

poradím všetkým dievčatám, aby išli radšej ku kozmetičke na hlbkové vyčistenie pleti to pomáha a stojí to cca 300 Sk a vydrží to asi 2 mesiace.

miska0005

antikoncepciu neberiem aj keď mám akné, pretože strašne ničí pečeň a ďalšie problémy s pečeňou určite nepotrebujem mať a tak isto sa môže stať, že už nebudem mať deti a to nechcem, pretože deti mám veľmi rada.

lorelai

Mila haw,
je pekne ze ti to pomohlo ale priprav sa na to ze ju musis brat az do nevidim lebo ked ju vysadis mas to hned spat.Je to len utlmenie mazovyx zliaz a bez tabletiek sa to vrati spat.Takze neviem ci je to bohvieake riesenie pokial to beries ako farmaceutikum na plet...

haw

tak asi to zalezi, ze ako to ktory organizmus prijime.. ale tak ja radim pripravky Vichy Normaderm. Drahe, ale ucinne.

agata111

caute.ja tiez berem Yadine,ale na plet mi to teda vobec nepomaha,brala som roka j pol diane,to akoze uslo,ale stale sa mi robili nove a nove vyrazke,a ako som presla na Yadine(lebo sa mi pukali zilky na nohach) tak mam plet dost hroznu.a ajem zdravo,vela zeleniny a pijem 3 litre za den.tak nechapem...

haw

No moja, ja antiku beriem od septembra a tiez som ju zacala brat kvoli tvaricke. Mala som vysyp na cele-take nieco, ako hrudky v kase, take male. A cierne pupinky na nose a virazky, no des. A chces ma vidiet teraz? Xichtik mam ovelka lepsi, vysledky sa prejavili po 3 mesiacoch. Naozaj paradicka, doktorka mi to odporucala brat 6 mesiacov. Pory mam mensie, cierne uhriky na nose menej vyraznejsie a vyrazky mam len ked mam kramy aj to len 2-3 male. Uzivam tabletky Yadine. Tie su najlepsie na trhu. Stoja tak 1200Sk na 3 mesiace. Su vazne super, mam lepsi xicht, a presny cyklus, kramy dostavam vzdy v jeden a ten isty den. Vrelo odporucam. A co sa tyka hormonov-dnesna veda je na urovni.

simonka

ahoj neva,ked chces brat antikoncepciu kvoli pleti,tak rataj s tym, ze to dlhodoba zalezitost...ja som brala na plet rozne kozmeticke pripravky(zineryt,eclaran,eryfluid,sebium,antopar, ...)a nic mi vyrazne nepomohlo....potom mi kozna predpisala antikoncepciu Diane 35,stoji asi 1000 korun a je to na tri mesiace. Ziadnej vyraznej zmeny som hned nedockala,len asi po roku brania sa mi plet trochu zlepsila,ale este stale nebola pekna,hladka,bez prejavov akne....
Mala by sa ti menej mastit a tiez aj vlasy by mali byt menej mastne,ale ani tu som nejaku vyraznu zmenu nepocitila....navyse som kvoli tomu pribrala 8 kg!!!...teraz uz ku koznej nechodim,gynekologicka mi predpisala inu antikoncepciu-Belara,ta stoji 900 korun na tri mesiace a tiez je na plet....s jej ucinkami este namam vela skusenosti,lebo ju beriem len 5 tyzdnov,plet sa mi nezhorsila ani nezlepsila,uvidim po roku...ale aspon sa pomaly vraciam na svoju povodnu vahu....je to vsetko o tom,ako ti sadne, na kazdeho to posobi inak,tak vela stasia...