Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rizikove tehotenstvo

Príspevok v téme: Rizikove tehotenstvo
ema26

Ahojte. Potrebujem radu. Od vcera som na rizikovm tehotenstve, som len v piatom tyzdni.Mam krce v podbrusku, od lekara som dostala lieky(Duphaston - dydrogesteron) bojim sa, ze mozu niak narusit moje dietatko. Tie lieky su na udrzanie plodu v maternici. Mal uz niekto s tymito liekmi skusenost... Poradte prosim...

vierka

No vidíš,Emka,ako to "beží".ani sa nenazdáš,a budeš držať toho chrustíka v náručí.nech sa ti darí v zdraví....a pre kačičku:aj keby sa princezna narodila teraz,nešlo by o potrat,ale predčasný pôrod,ktorý by nejako nemusel ohroziť tvoju princeznu.Pobudla by troška v inkubátore.len aby to bolo bez problémov,ale nechcem ťa strašiť.Len pekne oddychuj ešte aspoň dva týždne a bude to fajn.Ozvite sa potom.držím palce.máte môj email.

kacicka

zdravim vsetkych,
prosim pomozte....som v polke 36 tyzdna a mam panicky strah z potratu.neviem co mam robit ako sa ukludnit. je to moje druhe teho prvykrat missed ab. v 9 tt. dr. ma zatial ubezpecoval ze na zaklade ultrazvuku je vsetko v poriadku, ale aj tak....bojim sa ze svojim panickym strachom nejak budem vplyvat na babo, moju malu princeznu. Asi zomriem od stastia, ked sa mi narodi mala krasna a hlavne zdrava dcerka.

ema26

Ahojte baby som v 26tom týždni. Čakám chlapčeka. Bola som na 4D ultrazvuku a je to nádherný pocit vidieť svojho malého ako sa usmieva, cucká si prštek, hýbe ručičkami, kope nožičkami, vidieť ho zdravé a krásne, počuť jeho srdiečko... Nádherný pocit. Každým dňom ho lúbim viac a viac. Myslím pozitívne a každý deň sa s ním rozprávam. Nebojím sa že potratím ani porodím predčasne, viem že môj malý sa narodí koncom októbra... Sila vôle a pozitívne myšlienky dokážu svoje. Aj keď som stále na rizikovom viem že ešte tri mesiace vydržíme. Dôležitý je klud a pokoj. Všetkým tehulkám držím palčeky a želám veľa šťastia.

vystusa

m. joooj, vobec si nepochopila, mne ide o to, ze ja prijmem dieta ci to je dievca alebo chlapec - ked rodic chce dieta, je mu uplne jedno predsa, ake bude mat pohlavie a taktiez mi ide len o to, aby bolo zdrave.

m.

dieta potrebuje citit lasku matky uz ked je v jej lone, cize celkom neosobne ako plod , nejaku vec co mam v tele, ho nedokazem brat. A len zeby som seba uchranila od slz sa mi to zda sebecke. ja som v desiatom tyzdni a velmi sa tesim, hoci viem, ze to este nemusi dopadnut dobre (uz som raz potratila) Dieta preziva vsetky emocie s matkou. Mam obavy, ale nechcem aby prevysili radost. A ked znova potratim? Potom budem plakat.. to by som si mohla povedat i po porode, ze este nesom za vodou, ze sa este moze nieco stat (nahle umrtie novorodenca bez zjavnych pricin napr.) a preto sa k svojmu dietatu budem chovat chladne, aby ma nahodou neranilo, ked sa nieco stane.. lubte svoje deti odkedy viete, ze ich mate pod srdcom

vystusa

papulka, podla toho, co pisem, by si mohla uznat, ze ja hop nekricim, kym nepreskocim. Nechcem vediet pohlavie dietata (3 mesiace pred porodom? naco? chcem ci uz dievca alebo chlapca, jednoducho dieta, aj tak sa to neda zmenit:))nechcem vidiet 3D ultrazvuk plodu-ma to vidiet lekar, ci je to v poriadku, rodicia maju podla mna vidiet dieta, az ked sa narodi a pokym to nie je schopne prezit, je to len plod.

papulka111

Vystusa nestras zbytocne,zeny potrebuju v takychto chvilach utechu nie surove rypanie.ked sa bude mat babo narodit tak sa narodi..niekedy a velakrat zena dokaze prekonat aj tie velke tazkosti.ja vam prajem vsetkym vela zdravicka a Vystusa pokial nemas este deti tak ani nevies o com pises,a pokial ich niekedy budes cakat..aj tebe vela stastia.ale ako sa hovori NEKRIC HOP,POKIAL NEPRESKOCIS.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.