Rizikove tehotenstvo

Príspevok v téme: Rizikove tehotenstvo
ema26

Ahojte. Potrebujem radu. Od vcera som na rizikovm tehotenstve, som len v piatom tyzdni.Mam krce v podbrusku, od lekara som dostala lieky(Duphaston - dydrogesteron) bojim sa, ze mozu niak narusit moje dietatko. Tie lieky su na udrzanie plodu v maternici. Mal uz niekto s tymito liekmi skusenost... Poradte prosim...

vystusa

ema26 v trinastom tyzdni este nie si za vodou, potratit sa este da aj v piatom mesiaci, tak by som sa velmi neradovala na tvojom mieste, treba sa trochu drzat na uzde, lebo si vyreves oci, ked potratis. Este to je len plod.

emka26

Som len v trinástom tyzdni. No mam sa super. Brusko mi rastie nenormalnou rychlostou a to davam velky pozor nato co jem. Doktor mi povedal ze to bude asi chlapcek lebo vtedy narastie brusko viac a velmi rychlo... Tak necham sa prekvapit.

ema26

Ďakujem za príspevky. Som rada ze pisete vase nazory, ak sa to tak dá nazvat. Pre mna kniha znamena roman alebo detektivka. Najlepsie uci zivot a skusenosti ludi.Preto su vytvorene aj taketo stranky aby sa ludia mohli pytat ostatnych ludi na ich nazory. Ak to niektory z vas nechypu tak nech si kupia knizku mozno sa z nej aj nieco naucia. A Karec mas pravdu vacsina zien su sproste sliepky no vacsina muzov su spinave svine... Tak ak este niekto ma svoj priblbly nazor tak nech ide na niaku inu stranku kde su rovnaky mudrlanti. Inac uz nevolnosti nemam a uz ani nebudem mat preslo ma to. A este pre tych skodoradostnych a zloprajnych mam jednu spravu... Uz sa mam fajn, nemam ziadne problemy a moje male je tiez v poriadku. Ďakujem velmi pekne za rady a hlavne Vierke. Este raz vdaka a prajem vsetkym nech sa dari...

jara4

vvv a ty nahodou nerobis v decaku? tak to potom aj vyzera. taketo zeny by nemali mat pracu v decaku, mrchy jedne, nemas ani sajnu co tie deti vsetko potrebuju.

vvvv

Tieto otazky su hodne asi tak chovankyne z decaku, ktora ma nulove vedomosti. Ked uz nemas ziadny zensky vzor (matku, starsiu sestru), radim ti kupit si cim skor knihu o tehotenstve. Niektore zeny maju nevolnosti pocas celeho tehotenstva, dufam, ze patris k nim aj ty a vyzvracias si ten svoj sprosty kuraci mozocek, hlupa ema.

ema26

Vdaka Vierka. Pomohlo mi to.Asi si skocim do obchodu kupit niake maslove kekse a dalsi balik piskot. Dufam ze tieto nevolnosti budu len prve mesiace.

vierka

ahoj Emka.Skús si dať ešte v posteli maslové sušienky,alebo pár piškót.potom polež ešte cca15 min.,a pomalinky vstávaj.skús,mne to pomáhalo.