otázka na solárko a slnko....prosim o raduuuu:))))))))))))))

Príspevok v téme: otázka na solárko a slnko....prosim o raduuuu:))))))))))))))
janko hrasko :)

CHce sa opýtať...v pondelok som zacal chodit do solarka...bol som tam v pondelok(6 minut) utorok(6 min) stvrtok(8minut) a dneska som sa 1,5 hodiny opaloval na slnku a pekne ma chytilo do cervena...ale nikdy predtým ma tak rychlo neopalilo....moze to byt z toho solárka...alebo z coho to jeee????...a kolko denne sa mozem opalovat na slnku...lebo zajtra tiez sa chcem ist ale ci to uz neprehanam poradte....pls..surne :))))))))))

aduliena

Rob ako myslíš, ale skutočne nekombinuj slnko a solárko, lebo zostaneš fľakatý a tých fľakov sa nezbavíš už nikdy! Rozhodni sa pre jedno. Slnko alebo solárko.

janko hrasko :)

ale to mi povedal ten co tam robi ze 2 dni po sebe mozem a potom den volna......a zajtra ak bude pekne pojdem von a do solara nepojdem ale ak bude skaredo tak pojdem do solarkaaaa....

aduliena

Tak rýchlo ťa slnko opálilo preto, lebo si bol v solárku. Vtedy slnko lepšie chytá. Daj si však pozor, solárko sa nesmie kombinovať so slnkom, lebo ostaneš fľakatý. Tak keď si začal so slnkom, do solárka už nechoď. Samozrejme sa nezabudni pred opaľovaním natrieť.