Prečo sa mužom páčia veľké prsia???

cvik

cvicenim sa prsia bohuzial nedaju vyformovat ani zmenit tvar pretoze samotny prsnik nema sval, jediny sval je nad prsnikom ten moze trocha prsia nadvihnut, tvar je vrodeny a nenarobime s nim dokopy nic, dolezitejsie je vsak starat sa o pokozku prs, aby bola pruzna a hladka, dobra je studena sprcha na hrud, cvicenie pomoze ale tvar prs urcite nezmeni,,ahojte

tinulka

oida, nie nie myslela som iba na prsia, myslim ze ked vidia velky zadok tak nie kazdemu sa to paci, respektive iba velmi malinkemu %...takze iba prsia som myslela...

tinulka

ja sa v tejto teme nemam cim chvalit ale moj priatel sa nestazuje, podla mna ak chlapec dievca lubi tak mu je jedno ci ma dievca stvorky alebo jednotky.samozrejme ze plnsie tvary su krajsie ale tak nie kazdy moze byt obdareny rovnako. tak isto ani chalani nemaju penisy nadmernej velkosti. toť vše:)

drakenko

Moja priateľka má 3-ky, mne sa zdajú akurát =) Občas sa sťažuje, že ju bolí z nich chrbát. A je to naozaj dosť nepraktické, lebo akúkoľvek podprsenku si kúpi, nemôže ani behať na verejnosti lebo jej to nenormálne skáče... (našťastie majú v škole telesnú chalani aj dievčatá zvlášť :P)

tanica22222

no ja mam tiež trojky....a som s nimi spokojná...neviem či su to podla vas velké, ale pravidelným cvičením maju krásny tvar...a samozrejme aj vhodnou podprsenkou:))) síce nosím aj vystúžené...no ale také dvojky...nebola by som proti...samozrejme
mimochodom, moj priatel mi stale rozprava, aké by to bolo...keby som mala také 4-5 neviem, prečo práve jemu sa také velké lubia.