Prečo sa mužom páčia veľké prsia???

selestina

ja mam trojky, to su podla vas velke? Ja dost cvicim, tak maju taky fajn tvar, som s nimi spokojna...aj ked su chvile ked by som radsej brala trosku mensie:)))A taktiez nemam rada tie vystuzene podprdy, take tie co ked vyperiete tak to vnutro schne 3 dni:) A ai mi dobre nesedia...a tie obycajne tie nie su moc pekne, lebo su len cierne a biele a tie farebne to je nula bodov pomaly:)

bobrik22

mna tiez priroda celkom pekne obdarila...:D no niekedy tiez rozmyslam,ze trocha mensie by boli praktickejsie. Tiez mam problem najst na slovensku poriadnu podprsenku,nechapem preco vyrabaju iba take male cisla...a tie vacsie su pre babicky. Ale priniesla som si nejake z Londyna,tam sa fakt da vybrat:))

dievcatko666

pretoze vyzeraju ako zadok. vazne. v praveku, este pred ludmi, sa opice parili podla toho ake mali samicky zadok, ten bol viditelny, a ked bola samicka vzrusena a pripravena bol ruzovy a najviditelnejsie. a ked ludia zacali byt vzpriameny neexistovalo nic co by bolo z predu podobne zadku a malo jeho funkciu tak preto prsia:) jednoduche:)

sedmikraska

D nika, ja som tu pravu podprsenku nasla minuly rok, tak som si ich nakupila viac, ale v inych farbach a som spokojna. Ked si skusam ine, tak mi vsetky pridu tak hrozne spicate :(

drakenko

Dá sa to operovať, ale to je vraj riskantné.

Ja som chalan (:P) a veľké prsia mi prídu divné. Nieže by sa mi páčili vyslovene malé, také stredné sú akurát. Veľké len zavadzajú. Ak ti to vadí zo zdravotných dôvodov, skús sa poradiť s doktorom, ak ti to vadí kvôli mužom... Ak chalan ženu miluje, stačia mu na vzrušenie aj jednotky ;)

milaprincezna

No kazdy chce co nema,niekto ma velke prsia a chce male a niekto ma male a chce velke.
Podla mna nejde len o velkost ale aj o tvar a ako dokazete prsia nosit na verejnosti,teda pekna podprsenka,pekny vystrih a je to.