mam toho uz dost!!!

Príspevok v téme: mam toho uz dost!!!
kiwemai

o5 nastal ten cas, ked sa mi nexce zit...a asi to aj tak navzdy ostane...nenavidim mojho otca, neznasam ho...vzdy nam len ublizoval a potom sa hral na svateho...sama pretvarka...vycitky...hadky...podcenovanie...dirig ovanie...vnucovanie... a o5 vycitky... sak uz sa tak citim, ze ani nemam pravo na zivot...potom je dobry, ale to len xvilku a potom sa uz nevladze pretvarovat, aky v skutocnozti je a zase...kvoli nemu odisla prec moja sestra a kvoli nemu odidem aj ja...este rok vydrzat doma, potom ma cakaju slzy v ociax, ze nepojdem na vysku...lebo aj keby ma prijali, tak by som prisla aj o tu stipku energie, ktora mi este ostala - vycital by mi, ze ma musi zivit...a to mna nebavi pocuvat...a nexam na Slovensku moju lasku...a tym sa moj zivot skonci...a to bude posledna kapitola mojho zivota...mam dojem, ze zivot sa toci len okolo penazi, zloby a pretvarky...mam toho vazne dost!!!

betty2

kiwemai..Ahoj. Viem aky je to pocit.Ja som to tiež prežila a tiež som mala také pocity ako ty.Moji rodičia sa rozviedli a som veľmi rada len mohli aj skôr a ušetrili by nás...Ja so sestrou sme maminu už toľko prehovárali nech to už konečne urobí veď to aj tak nemá zmysel a život je krásny ale nie s DEBILOM a tyranom.Môj otec tiež bol taký ako tvoj. Samá pretvárka a život si prispôsoboval tak aby ON a len ON bol spokojný,bol veľký sebec a doma robil cirkus. Mame výplatu nedával a ona bola aj nezamestnaná, tak si to vieš aj predstaviť...Ale navonok,iným to bol skvelý človek!!len v rodine nie.Ale teraz je už SUPER!S otcom sa nestretávam alebo len keď ma situácia prinúti a moja sestra o ňom ani nechce počuť...Takže musíš byť trpezlivá a vydrž a nezabudni že tvoj život je len a len v tvojích rukách...

kiwemai

ahooooooooj:)) vlasy mi padaju:( a nestiham velmi...taky nabity program mam na cely tyzden:) a mozno nieje az taky nebity, ale mne sa tak zda...tazko to znasam...ale inak sa nestazujem:) ja som taky chronicky stazovatel...to po babke:) ty sa pochval daria:)
...od tej poslednej mojej velkej depky sme sa s otcom nehadali:) dufam, ze to tak bude aj nadalej a ze som sa nepreriekla...mam zdravotne problemy, tak mozno aj kvoli tomu sa na mna snazi nekricat...neviem...

daria

kiwemai,tak aj ja som mala pekne dni,citam co môzem aj o zmene pohladu na veci a ludi,ako si nepripustit nazory a kritiku niektorych a je to lepsie.susedov nepozeram,nie je to moj styl..nasmejem sa na skrytych kamerach a takych situaciach zo zivota.ako sa ti dari?napismenkuj nieco nech sa povzbudim. ahojojte.

bambulkaaa

kiwemai a krpata...obe ste presne vystihli moju situaicu teraz doma..a hlavn krpata,presne ako by som citala moj pribeh,az na to ze moji rodicia sa teraz rozvadzaju po 21-rokoch a je to celkom cerstve..co sa tika brata ten odisiel na vysku prec a ja teraz byvam s mamou a s ocom sa stretvaa.je to velmi tazke bude si musiet na to zvyknut,ale posilnuje ma ze vela ludi je na to ovela horsie a nemaju monzo take myslienky o zabiti a snazia prekonat to..maju vela energie a to mna povzbudzuje aby som mala aj vela energie a snazila sa zit dalej aj s tym a prekonavat to,byt lepsia a zit zivot ktory chcem ja aj ked to nepojde hned,kedze nemam este 18.ale aspon sa snazim a aj snaha sa ceni.:)takze dufam kiwemai ze budes mat vela energie a pomoze ti to nemysliet na tie zle veci a budes dalej zit tak ako sa mas(stastne):)

kiwemai

ahojte:)) je mozne, ze clovek, o ktorom si myslite, ze je stastny, kazdy v triede ho ma rad, povie, ze je jeho zivot nudny, o nicom?? jednu moju spoluziacku ma kazdy rad a ona dnes povedala toto...neviem ci to myslela vazne, alebo jej to len tak vyklzlo z pusy...nechapem...ja mam take pocity casto, ze som nudna a tak...ale ja nepatrim medzi oblubenych...proste mi nejde do hlavy ako moze mat oblubeny a navonok uplne spokojne vyzerajuci tvor take pocity...

kiwemai

ajoj daria:) dobre sa dnes mam:-)aj zajtra bude pekny den, dufam:)s nasimi doma uz nic nenarobime...minuly tyzden sa hadali a dnes su o.k.asi tak...pozeras Susedov? tolko som vcera nasmiala SA...:)) idem uz o chvilocku spat, lebo rano nevstanem:) papa

dária

kiwemai,ahoj.ako sa mas? Ja posledne dni celkom uslo. precitala som si tvoj dlho-dlhocizny prispevok :
"najlepsie" na tom je to, ze on sa potom tvari, ze je vsetko v poriadku a mamka musi pristat na jeho hru...nemusela by, no ked chce pokoj v rodine, tak sa obetuje...obdivujem ju, ze ho este nenechala...vie sice dost vyprovokovat do hadky, ale az tak, ze by musel on tak penit...to nie...a to sa deje u nas od mala a mozno aj preto som taka utiahnuta, ze sa neviem s ludmi vzdy otvorene porozpravat...
viem, co to je. u nas je to na dennom poriadku stale. myslela som,ze casom sa naucia so sebou vychadzat,prispôsobit jeden druhemu ale je to este horsie. Hadky za kazdu prkotinku,tahaju sa za slovicka a ja tiez zavreta v izbe, ale razdej by som sa tam niekedy zamurovala zvukotesnou stenou. Navzdy. Najlepsia atmosfera je,ked su obidvaja daleko od seba.alebo ked sme vonku,napr.v lese na nejakych hriboch alebo na turistike niekde v horach. Vtedy maju obaja uvolnenu naladu,akoby ten cerstvy vzduch trochu prevetral ich hlavy.Vtedy su super a ja rada s nimi chodim na tury.Su iny a nechapem,preco taki nie su vzdy aj doma.
u nas vcera rano som sa zobudila na narazky,podrivanie,vycitky.a cely den nanic.dnes to bolo lepsie,je super pocasie,boli von na zahrade...uslo to.mrzi ma,ze sa tak ku sebe spravaju a vlastne si stale ublizuju.mamine radim aby mu nieco povedala len raz,lebo on si nikdy neuzna chybu a len sa hadka zhorsi. Ona ale vravi,ze raz predsa urcite veci musi pochopit a ja na to,ze ked doteraz nepochopil,nepoucil sa a len je z toho zvada,tak ho nezmeni ani mu neotvori oci.nerozumiem,ci ju to tak bavi provokovat,lebo mama sa nakoniec nahneva aj na mna,ze jej toto hovorim,teda protirecim a mozem hned zaliest lebo je horsie a znovu mam vycitky svedomia,ze som sa jej do toho zamiesala a teraz som na vine ja,ze sa ona urazi.stokrat si potom hovorim uz nikdy,nikdy,nech sa aj zozeru...radsej z domu prec a pokoj nadovsetko.
este ze je dnes pekny den,slniecko a teplucko. aj ty sa mas dnes dobre? co robis?
papenky a pis

krpata

kiwemai, citala som si co si napisala.......presne viem co mas na mysli a ako sa citis, ja som to tiez zazila, lenze asi ece aj v horsej forme, kedze moj otec sa velice rad pozeral na dno poharika......bolo to neznesitelne, nocne hadky, sceny, bitky,.....aj ked je pravda ze mna mal otec vzdy najradsej lebo som prakticky jeho zenska kopia, velmi mi ublizoval aj kvoli mame a bratovi a tak celkovo....najhlavnejsie je aby ta nedostal....on je mozno silny a jeho slova bolestive ale ty si silnejsia a mas velke stastie v tom ze mas kamaratov a hlavne priatela o ktoreho sa mozes opriet......u nas doma to dospelo az tak daleko ze sa nasi po dvanastich rokoch manzelstva rozviedli a vies co? bola to najlepsie vec aku mohli urobit......tvoja maminka je asi podobna ako moja, tiez sa vzdy tvarila ze je secko ok a vsetko pretrpela pre dobro svojich deti, ale nakoniec ma to uz prestalo bavit a tak som ju ja sama prinutila aby sa rozviedli a vysvetlila som jej ze tak to bude lepsie pre nas vsetkych.......teraz je to uz omnoho lepsie, byvam s mamou a s tatkom sa pravidelne stretavame raz za tyzden a je to fajn.......prosim ta, hlavne nezabudaj ako vela ludi ta ma rado a ako by sa asi citili keby ta stratili......ked ti bude otec nadavat tak sa pokus nebrat si tie slova prilis k srdcu, pretoze 90% z nich urcite neni pravda, moj tatko tiez hovoril v amoku hrozne veci ktore ma mrzeli ale casom som pochopila ze brat ich vazne by bola hlupost, len by som nicila samu seba......kiwemai dufam ze to zvladnes a na vysku urcite chod! nenehaj si znicit zivot! a keby nieco budem rada ak sa ozves na barbiedan@inmail.sk