podkožné akné na líchach....poradte

mira

Lica su zona kde sa prejavuje stav pluc. Akne znamena ze v plucach sa ti zacinaju hromadit usadeniny tukov a hlienov, pripadne toxinov zo stravy. Ak nejes vobec ziadne maso, ani kuracie tak to bude zo syrov, mlieka a vyrobkov, alebo cokolad, stuzenych tukov, masla alebo zakuskov a pod. Pozor na sladkosti, mozu vyvolat zapal.
Precistis sa vlakninou z celych obilnych zrn a zeleniny. Chce to cas a trpezlivost.

shagya

aha..jasne to poznam aj taky mam...a myslim ze akne sa ti z toho urcite nemoze robit..maximalne nejaka aler´gcika reakcia na nejake zlozky v tom korektore ale akne nie...akne je najma zo stravy a pitneho rezimu zleho...

otazocka...

antibakteriálny korektor...vyzerá to ako ruž ale je to zeleno hnede...zelenym sa potrie vyrážka a hnedým zakryje :))

otazocka...

a ani sa mi velmo akne nerobi ked dodrziavam pitny rezim nejem masove vyrobky a denne si umývam pleť aspon 2 krat denne to je rano a vecer no plus ked sa spotim niekde pri futbale....ale som chlapec a pouzivam ako keby make-up je to to mi odporucila v drogerii ... tak to mi nemoze vadit a z toho akne sa mi nemoze robit??????????

shagya

no my mame hnusnu vodu..pijem neperlivy rajec a zihlôavovy caj...a to ze chodis casto na wc- ved o to ide..zbavujes sa skodlivin...

lizanka

otazocka: a byvas niekde v panelaku v meste alebo tak? tak to sa ti ani nedivim ze sa ti hnusi pit tu vodu, je to hnus. my mame doma podla rozborov vramci Slovenska 2.najvhodnejsiu vodu pre kojencov, je ozaj vyborna, ale ked pridem ku krstnej do mesta tak pijem len caj, lebo to sa fakt neda. kup si uhlikovy filter, lebo ta voda obsahuje tazke kovy a skodliviny este zo starych komunistickych potrubi.

otazocka..

jj viem ten pitný rezim mam overeny pomaha to .... ale chcem sa opýtať...nemusim piť len cistu vodu ved to sa ani neda vela toho pit...nemozem sirupovu vodu ... alebo potom caj citronovy aebo daky ovocny v tych sackoch????.....a potom chodim casto na WC to je dobre????

shaya

otazocka...ak sa pozries do temy Ha ja uz nemam akne alebo nieco v tomto zmysle hned na zaciatku najdes odo mna dost dlhy:D opis ako som sa ja akne na 90% zbavila...a mavala som tiez podkozne na cele najma aj styri naraz ale to take ze som mala len hrce cervene vedla seba...a teraz ani jedna robi sa mi len kde tu obycajna mala vyrazka...
a ak by sa ti nechcelo citat vsetky moje siahodlhe opisy na podkozne vyberam najma: pitny rezim dodrziavat aj tri litre cistej vody denne to ta zbavi skodlivin...moja sestra ma tiez strasne problemy s licamy a ked som ju donutila pit aspon dva litre vody denne uz vidi vysledky a to presiel tyzden....ozaj pit pit pit stale dokola..a samozrejme vodu:D...
a zihlavovy caj zabranuje tvorbe akne...akurat pred chvilou som si zalilala dve vrecuska v malom hrnic a budem to popijat teraz....keby nieco napis sem skusim poradit...
a este otazka mala...kolko mas rokov?...lebo ja mam 15 tak sa pytam ze ci je to z puberty ..lebo ak si nahodou dospela tak to uz radsej asi ku koznej zbehnut....ale do 25 si myslim ze toto by ti malo pomoct..aj moja sestra ma 24 a stale akne a pomahaju jej tieto veci...