Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Muž ma nevie uspokojiť

leila

milý sexuológ, my sme to odhalili :)) keby si si pozrej moje príspevky a skúsil sa nejako vyjadriť... dalo by sa prosííím?

sexuolog

mile damy, moj posledny prispevok do tejto temy je zo dna 04. 04. 2008 o 15.08 hod. to ostatne pisal niekto, kto sa asi rad schovava za inych. pre istotu som tu dal svoj mail, ale aj tak nemozem zarucit, ze tu na vas zase bude utocit niekto, kto sa vydava za mna. ak budete naozaj potrebovat radu sexuologa - profesionala, mozeme zalozit inu temu.

sexuolog

po niekolkych dnoch som sa sem pozrel a zistil som, ze niekto iny pisal pod mojim menom. videl som iba ten posledny prispevok vcera 15.04 hod. zeny zasadne neosocujem, takze damy, ja som to nepisal. je trapne prihlasit sa na forum pod menom niekoho ineho, ale kazdy sme najaky, vsak?

klietka

niektori muzi to nevedia.Chodila som s takymi a ini su priam dokonali.Neviem ci do orgazmu zaratavas aj robenie si to pocas milovania rukov.Ja som napr klitorialny typ takze nemyslim ze dosiahnem inak orgazmus. Par krat sa to stalo ze bez pomoci ruky,ale bolo to vlastne len o uhle kde som opat mala stimulovany klitoris.Neviem ci hovoris o vaginalnom orgazme, alebo orgazme a nechuti milovat sa.Mala som frajera dva roky ktory sa miloval vzdy len 5 min, boli sme s toho nestastny.TO neveim ci sa da zmenit,,,casom,..?

eee

rita23,precitaj si od zaciatku prispevky a zistis,ze sexuolog zasiahol do debaty fakt nevhodnym sposobom a potom dostal len to,o co si ziadal.Nemal ani najmensi zaujem seriozne pomoct,len posielal dievcata do erotickeho salonu.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Muž ma nevie uspokojiť - Fórum - ZDRAVIE.sk