Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Muž ma nevie uspokojiť

miminaaa

rita23-ano a co sa ti na mojom slovniku nepaci?ja nikoho neposielam do salonu,ale sa snazim ludom poradit seriozne.

rita23

miminaaa: mas teda hrozne spravanie, citala som tu temu od zaciatku. Pripominas mi jednu kamosku, ktora sa spravala tak ako ty. Dnes uz kamosky nie sme. Si vybusna a otravna. Nic v zlom.

leila

tak ja verím, že sa to dá vyriešiť, dnes príde neskoro, uvidíme aká bude nálada, možno to nechám na zajtra...

miminaaa

leila,nevzdavaj to.Vsetko sa da vyriesit,len treba chciet.Spolu to dokazete,uvidis,len mu podaj pomocnu ruku.Ved si pisala,ze ho mas rada,tak mu pomoz.

sexuolog

...chcel som fakt poradit...ale za odmenu sa mi dostali len slova hodne vas...ale vidim, ze vy zeny si vystacite sami...

leila

ja už asi ani neviem predstaviť, že dôjde k tomu sexu, už som si tak zvykla na to, že nič, že sa nedotýkame, nebozkávame, že už mi to je až divné

miminaaa

sexuolog,si na praskoch?Ty fakt nevies citat.Ved sem pise vela ludi prispevky.Radim ti,aby si si vzdy precital autora prispevku.Je to tam vlavo na boku.Chudacik.Citaj vsetky temy,ono sa to casom naucis :)

miminaaa

A este nieco sexuolog-my sme tu zeny,preco nas teda posielas do toho svojho slavneho masazneho salonu-ktory mimochodom neviem co ma spolocne so sexom,ked vam chlapom tam robia tak dobre.Tak sa tam chod vyburit,hhhh.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Muž ma nevie uspokojiť - Fórum - ZDRAVIE.sk