Muž ma nevie uspokojiť

impotent

to ze by som hladala ineho, som navrhla ja :( ale to bol moj vlastny nazor...tak prepacte.
inak toto podla mna neni sexuolog, ten co som s nim pisala minuly tyzden sa mi zdal byt normalny, toto je asi niekto pod jeho menom...tak neviem no

neutral

Ach jaj.
Pravdepodobne pre vacsinu chlapov je uspokojenie zeny prilis zlozite...treba Vas uspokojovat komplikovanymi sposobmi - PROSIM, NEURAZTE SA NA MNA - ale aspon sa mi to tak vidi...ked si vezmete, ze chlapovi staci dve: hore-dole...

miminaaa

sexuolog,ja nemam problem v nicom,len sa tu snazim normalne poradit na rozdiel od teba,ktory tu posielas dievcata do masazneho salonu.Mimichodom,co ma spolocne masazny salon so sexom???

sexuolog

miminaa: tak to uz zacinam stracat prehlad, v com mas ty problem...nepaci sa ti ani jedno ani druhe...nevies co chces a nedaj pokoj pokym to nedostanes...ach joj...

leila

mamina ale hej, niekto mi tu navrhol, že mám hľadať inde, tak proti tomu som sa ohradila... tak vidím, že téma sa rozbehla desiatimi smermi... asi mi nikto neporadí

macik78

no musim sa bohuzial pridat k Sexuologovi povedzte muzovi co vam robi dobre ale zas ak sa mu to hambite povedat nie je tam ta vasen spontannost a to je na figu