"SKRYTA TVAR"

D_nika

ved jasne, vy si rozumiete :)
a oida, fakt sa neboj... ja som sa spociatku tiez citila dost trapne a nevedela som sa uvolnit, ale ono to casom pride a som to proste prestala vnimat... zavri proste oci, uzivaj si dotyky a "vnimaj a cit".. nezamyslaj sa nad tym, ci si prave teraz pekna, ale si to proste uzivaj - pre niekoho, kto ta lubi si najkrajsia v kazdom okamihu...

oida

D_nika
no teba sa mozno hovori..
ani by to nebol taky problem keby som sa potom nevedela uvolnit... aj ked to sa asi casom da spravit,,

drakenko

D_nika:
My sme o tom hovorili aj "face-2-face", ale ako vidíš, oida chcela poradiť, tak prečo by som neprispel ;)

D_nika

:D :D prislo mi to dost nemozne, ale tak vidim, ze ludia si vazne vyberaju radsej internetovu komunikaciu ako tu "face-2-face", co je skoda... :) ale tak oida, nehanbi sa, sak sa nemas coho.. pre chlapa je vzrusujuce vidiet,ze si z neho vzrusena.. potom je tvrdsi ako skala :D :D (ja som sama seba o tomto tiez dlhsie presviedcala, ale tak uz to teraz nevnimam a uzivam si... tak ako on :))

D_nika

oida a drakenko - vy ste par??? :)

a inak, ja som si povedala, ze ak sa mu to paci, nech sa pozera... sak ma miluje a urcite ho to vzrusuje, ked vidi, ako ma vie vyviest z miery :) tak preco nie?? :) ja na neho tiez fest rada pozeram... je to super :)