Feromony

fera

aha, no som zvedava, mozno sa tu niekto objavikto to skusil, neviem uvidim, ale ked sa za tebou obzraju aj bez toho tak to je v pohode:-OOOO, ja som to chcel skusit, proste som za kazdu blbost no uvidim

sedmikraska

no neviem, no zvierata feromony vylucuju,ale asi by som si nebola ista pri kupe niecoho takeho, hlavne ak je to drahe- ako pises. Ja pouzivam vonavku s feromonmi, ale bola len o kusok drahsia ako ta ista vona bez nich, ale ze by som videla zmenu, to asi nie. Ja ale inak nemam z muzmi problem a navyse som uz zadana

fera

no nasla som aj bezvonovy koncentrat:-O, preto som tu dala otazku ze co to je zac lebo neviem neni to lacne. Ze sa to da na kozu jedna kvapka-max 2.Ale je tam aj s vonou, ale to si netrufam bez ovonania:-OOO

fera

no dobre ja som citala o feromonoch, ale aj by som skusila, a to placebo to je že si dáš niečo čo neni nič a myslíš si že je? No ťažká veta, ale aj to sa tu tak vysvetluje ze začínam mať chaos- ďakujem

ele

Odkedy placebo znamena neucinne liecivo? Praveze je to najucinejsia forma liecby, je to silou psychiky..
Placebo efekt dokáže skutočne v tele vyvolať tie isté chemické účinky ako samotný liek. Biochémia v tele sa skutočne zmeni aj po požití placeba. To, čo si myslíme, hlboko ovplyvňuje naše telo. Nieco podobne ako autosugescia.