Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mam mu povedat vsetko?

Príspevok v téme: mam mu povedat vsetko?
miska

sme s priatelom nieco uz vise pol roka.Vsetko bolo fain az pred par dnami mi povedal ze si mysli ze mu nehovorim vsetko.Sme sa kvoli tomu dost pohadali.Ja mu hovorim vsetko ale take veci osobne,problemi v mojej rodine a podobne mu nehovorim.Povedal mi ze chce aby som mu hovorila uplne vsetko co hovorim aj svojim kamaratkam.Robite to aj vy baby? hovorite svojmu chalanovi vsetko alebo si niektore veci nechavate aj pre seba?

sasasa

miska..myslim ze sa o teba zaujima preto ze ta ma rad..Ja tiez hovorim priatelovi ze mi moze hovorit vsetko (lebo viem ake to ma doma ruzove) a on mi to predtym skor vobec nehovoril ateraz sa snazi a dost nas to zblizilo..Zaujimam sa o vsetko preto ze mi na nom velmi zalezi..

dadah

nie je hanba sa zdôveriť aj o takých veciach, ako sú problémy v rodine. veď možno u nich doma je to rovnaké. ja neviem, ale snáď vás to aj trochu viac zblíži a keď budeš mať niekedy zlú náladu, tak sa možno dovtípi aj prečo a budete sa môcť o tom porozprávať a tebe sa uľaví.

tttttttttttt

bambula, je to super chalanisko, zaujima sa o teba. rozumiem, ze v niektorych pripadoch ide o typka, ktory chce komandovat a preto chce vediet vsetko, ale v tvojom pripade ide iba o pozorneho frajera, ktory chce pomoct, ked sa citis zle a pod... tesim sa s tebou, ze si takeho nasla. jasne, ak mate doma nejake drsne, pikantne veci, chce to cas zverit sa s tym, ale neboj sa otvorit - na dovere sa predsa buduju najpevnejsie vztahy!

miska

On sa ma nepyta ani kde som bola alebo podobne otastky takehoto tipu dava len zriedka.Ani ja sa ho nato moc nepytam.Nase rozhovori o tomto zacali mam pocit pred asi mesiacom ked som mu asi 3 dni hovorila ze sa mam blbo a nepovedala som mu preco az ked sa na mna nastval som mu to povedala ale len z taskostami.Od vtedy sme sa na tuto temu vela bavili a stale mi vycita ze mu nehovorim vsetko a ze on mne vsetko povie co sa mu stalo.Ja neviem ci mi hovori pravdu ze mi naozaj hovori vsetko pretoze sa ho nepitam kde bol,skym tam bol a podobne.O tom niekedy zacne sam.Na otasky ktore mi dava mu odpovedam ja ani neviem ako niekedy zisti ze mu nieco nepoviem alebo nieco vynecham s veci o ktorej mu rozpravam...

rita23

som s priatelom 1,5 roka a hovorim mu vsetko, co sa v mojom zivote deje. Akurat s intimnymi vecami mam problem, ale po case sa mu s tym aj tak zdoverim. Je to moj prvy dlhodoby vztah a verim mu najviac na svete. Je nielen moj partner, ale predovsetkym najlepsi priatel, ktorého zradu by som len tazko zniesla.

fikcia

tiez rozmyslam, co je vsetko.
Hovor, co si myslis, ze mas povedat...co z teba len tak mimivolne vypadne.
Mne kedysi ex tiez vycital, ze mu vraj vsetko nehovorim....dnes som tomu aj rada, lebo aj to co som mu povedala, vedelo po rozchode pol mesta.
Kazda info sa da zneuzit. Bohuzial, ani velka laska neznamena, ze nebude z nej pomsta..

oida

my sme spolu uz cez 9 mesiacov a hovorime si vsetko.. zalezi na tom aky vztah mate... my sa velmi lubime.... samozrejme ze nieco si musis nechat pre seba ;) ale co , to zalezi na tom, aky mate vztah... ja som sa napriklad bala frajerovi priznat, ze masturbujem .. odkedy som sa priznala tak si hovrime vsetko...no niekedy to velmi rani ked sa nieco dozvies ( mam o com rozpravat) ..

usiko

miska,
jasne ze sa nemoze hovorit vsetko...takto mi stroskotali 2 dlhodobe vztahy, clovek si musi najst vlastne kamaratky, aktorym bude hovorit veci, ktore nepovie partnerovi, alebo si ich ulozi en do pamate.....normalny chlap ani nechce vediet vsetko, lebo ho babske veci nezaujimaju, aani nazory zien na muzov, ani klebety.....vies, ak by si mu hovorila vsetko, tak by si stratila svoje sukromie a to je nebezpecne...ved kazdy clovek ma svoje tajnosti, to ho tiez robi jedinecnym.....mne keby takto povedal priatel, ze chce pocut vsetko, asi by som sa zlakla, ze ma chce kontrolovat, a mat pod kontrolou vsetko, co robim....nesmies to dopustit....

maxi

ak chce vediet, o com sa rozpravas s kamoskami, tak mi to skor pripada ze ta chce mat pod kontrolou. Nenechaj sa zviazat, bude spekulovat nad kazdym slovkom. Podstatne veci je dolezite hovorit, neklamat, ale o drobnostiach je niekedy lepsie nehovorit. Je tvoja vec, o com hovoris s priatelkami, nemusis sa mu spovedat. Ak sa ta spyta, kde si bola, to je ok, ale ak sa ta vypytuje, o com ste sa bavili, do toho ho nic. Mas pravo na sukromie. Takisto mu nemusis hovorit o problemoch v tvojej rodine, ak na to nemas chut. Ak bude vas vztah blizsi, budes mat chut sa mu zdoverit, pojde to samo. Ak ale takto na teba tlaci, tvoju doveru si asi neziska.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mam mu povedat vsetko? - Fórum - ZDRAVIE.sk