mam mu povedat vsetko?

Príspevok v téme: mam mu povedat vsetko?
miska

sme s priatelom nieco uz vise pol roka.Vsetko bolo fain az pred par dnami mi povedal ze si mysli ze mu nehovorim vsetko.Sme sa kvoli tomu dost pohadali.Ja mu hovorim vsetko ale take veci osobne,problemi v mojej rodine a podobne mu nehovorim.Povedal mi ze chce aby som mu hovorila uplne vsetko co hovorim aj svojim kamaratkam.Robite to aj vy baby? hovorite svojmu chalanovi vsetko alebo si niektore veci nechavate aj pre seba?

miska

my ked sme sa o tom hadali on mi tvrdil ze mi hovori vsetko a ked som sa ho pytala co si predstavuje pod tym pojmom vsetko povedal proste vsetko.Tak som stoto dost zmetena lebo je umna vela veci o ktorych premyslam sama alebo len s najlepsimi kamoskami sa ich pokusam vyriesit

Deee

Myslim, ze podstatne veci ako problemy v rodine treba povedat, moze ti byt zaroven oporou, ale zase totalne detaily ako cena novej podprsenky to si kludne mozes nechat pre seba...

aaajajaaaj

noo s priatelom s ktorym sm mala 2- rocny vztah sm sa rozpravala o vsetkom a uplne vsetko sm mu dokazala povedat, bol mojou butlavou vrbou....s mojim terajsim priatelom sm len par mesiacov a tiez mu mam problem vsetko povedat...ale cas to spravi..