brusko po jedle

romcaba

toto presne mam aj ja a preto musim menej jest cely den pred nejakou akciou ktora je vzdy vecer, a kedze to mam kazdy vecer tak je to jasne:)
stve ma to ale nic sa neda robit iked brusakmi sa to trochu dalo do poriadku ale velmi jemne stale je to ako tehotna a to sa naozaj len napijem par glgov:(

majka_

a okrem toho mam problemy aj s tym, ze ma zvykne obcas palit zaha a niekedy sa mi akoby obsah zaludka vratil spat (akoze nezvraciam, ale len taky neprijemny pocit v krku akokeby som mala ist zvracat...)

majka_

mne sa deje to iste. po kazdom jedle a vode mam nafuknute brucho. zistila som, ze mi zrejme blbne travenie. napr. dnes som si dala asi 3 dcl vody a potom som zjedla 1 jablko. brat mi povedal, ked to videl, ze coskoro (o par minut) budem mat hnacku jak svet. trosku nerozumne to bolo z mojej strany, ale vies co? ziadna hnacka nebola (co sa zvykne stavat - teda ze je) a ani doteraz som nijaku nemala a na stolicu som bola asi o 4 hodiny po tom... a brucho mam nafuknute vzdy... aj gastroenterolog mi povedal, ze mam trosku blbe travenie...