Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Erdic (alebo ine tablet.)? Pomohol?

Príspevok v téme: Erdic (alebo ine tablet.)? Pomohol?
nataly

MOC si chcem dat zvascit prsia ale najskor chcem skusit bez operacie prirodzene...je viac druhou tabletok na zvacsenie prs ale najviac ma oslovil ERDIC i ked su velmi drahe.Len ked bolo z neviem kolko vela zien 80% spokojnych preco na ich webe neukazuju fotky nejaky dokaz. Ja viem vela z vas mi sex napise ze vsetko je to podvod blabla lenze fakt je kazde telo ine a myslim ze aspom malemu percentu zien to zabralo...ci nie?! Prosim piste ak mate dobre skusenosti a prsia sa vam fakt zvascili a spevnili DAKUJEM

kukuruku

ahoj pre vsetky co hladaju sposoby na zvacsenie prs mam jeden tip je to skoro novinka skoro novinka preto lebo to prakticky zacali pouzivat v japonsku od roku 2003 pre zeny co mali rakovinu prsnika a prisli o prsia. cize je to testovane a nema to ziadne vedlajsie nasledky a dokonca nieje rizikove ako pri plastike prs. ide o vlastny tuk koncentrovany kmenovymi bunkami. jednoduchsie povedane: odsaju tuk z inej partie tela a ten potom pichnu do prs, je to v postate prirodzenejsie. viac mozte najst o tom na google ked zadate MEDICOM VIP alebo CELL ASSISTED LIPOTRANSFER. vela stastia :-)

astaroth696

Cafte kocky...setky vyrobky a doplnky kym ich vyvinu a odskusaju tak to stoji peniaze, potom musia mat patent na par rokof aby im ich vynalez nichto neukradol, kym zanho nieco nezarobia abyy pokryli naklady, taze patenty su casovo obmedzene a kedze Erdic bol z prvych(teda aspon u nas ano) myslim ze je to ten isty pripad a preto je drahy(asi im uz vyprsal cas :D). Na trhu uz je kopa inych doplnkof podobnych jemu a ovela lacnejsich,tak by som stavila skor na ne...predsa gdo bude neska platit za znacku,len preto ze je to original Erdic, ked vyrobky co ho okopirovali a stoja po trapnych 20eur maju podobne mozna ece vynovene zlozenie...NIE SECKO CO JE DRAHE JE DOBRE...tak papa :)

moncica

no baby, ja som erdic este neskusila, ale mam doma decolen, no ten je skor pre plnost.berem ho uz 4 mesiace a prsia mam pevnejsie a plnsie a som celkom spokojna i ked by som chcela aby boli o ciselko vacsie. erdic je strasne drahy, aj som to chcela kupit, ale bojim sa vyhodit za to peniaze.

:(((

ahoj nataly, ja mam tiez velmi male prsia a velmi by som chcela, aby sa mi zvacsili...tiez by som chcela pocut, ze niektore tabletky su fakt ucinne, ale cim viac citavam fopra o tejto teme, tak tym viac som presvedcena, ze nikdy nebudem mat vacsie prsia:( o plastike neuvazujem, i ked mi uz vela krat behala po rozume...ale vzdy ju este odmietam, dufam, ze veda pokroci az natolko, ze sa prsia budu dat ,, dotvorit,, pomocou kmenovych buniek,...mozno raz...ale to mi nebude uz asi nic platne...ak by si chcela, mohli by sme o tejto teme viac pokecat...pa

bianocka

ja som ERDIC užívala. musím povedať že som bola asi ojedinelá na ktorej sa to prejav.pribudlo mi 6cm v obvode a potom sa to ani neviem ako začalo strácať.Po čase som znova investovala no ďalšie balenie mám už 3mesiace v skrini .nič sa nezmenilo a plastická ch.je lacnejšia .

lucy87

...no ja by som sa bala ze by mi z toho akurat tak narastol zadok....a to radsej male prsia ako velky zadok:D....a bez plastiky samozrejme

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Erdic (alebo ine tablet.)? Pomohol? - Fórum - ZDRAVIE.sk