Sebaubližovanie

snilek33

ahojte, aj sa rezem, uz niekolko rokov, velmi ma to ukludnuje a aj sa mi to paci, len to nerobim moc casto kvoli mojej maminke, mam ju moc rada, a nechem aby sa to dozvedela. inak uz by som bola dorezana cela, neviem prestat, a chapem vsetkych co to robia

miša

Reznie je jedine co mi pomaha a je pravda sice ze som slubila vela ludom ze s tym prestanem ale je to neskutocny pocit ked si rezete hlbsie a hlbsie...alebo ked sa popalite...zacala som s tym asi pred rokom a nemozem prestat...nic ine nepomaha preto idem k psychologicke co najskor ale neviem ci to pomoze...pretoze niekedy som rada ze tie rany mam a niekedy nie a su cim dalej tym hlsbsie....

simona

kokos nech to neriesi niekto kto to vzivote nerobil vie otom velke h...tak vies co mozete radit....vy nepoznate ten pocit slobody,rozkose...uvolnenie ked sa rezete hlbsie a hlbsie...ten pocit slobody(a verte psychiatria nam nepomoze ...bola som tam....

amynka

ANO!!!!!!!!!!!!!!!! Raz sa dorezes tak ze vytecdies!!!!!!! A to chces???????? Zivot je krasny.......aj ked mozno teraz sa ti to nezda......neublizuj si sa ma sebe....v zivote ti tolky ublizia tak aspon ty si nerob zle......

jaja

potrebujete odbornú pomoc podla mna už- psycholog/iater... jasne že to musí byť pre vás ťažké, ked sa k tomu vraciate:-(((

mirka283

ja (a určite každý kto to robí) si uvedomujeme že to nie je normálne, som si veľmi dobre vedomá toho ako si tým škodím, aj aké následky to má.. ale bohužiaľ s tým sa nedá len tak prestať, keď to príde tak vtedy nad tými následkami proste nerozmýšľam, vtedy mi je všetko jedno.. a vyrozprávať sa nemám komu, nemám nikoho takého kto by ma pochopil.

jaja

boože, ženy, ved vyhladajte odbornú pomoc, toto už nie je sranda, týmto si nepomôžete, že sa budete týrať, možno by vám stačilo sa vyrozprávať... nie je to normálne!!!

safira3999

ved ak chcete fyzicku bolewst namiesto tej psychickej poziadajte kamosa nech vas dobre zbije a nemusite sa rezat