Skory sex

hruska

ja som mala takých priatelov ktori chceli sex ale ja som este nebola pripravená,tak som sa snimi porozchádzala ale raz som spoznala 1...chodime uz vyse roka a stále ho milujem a viem ze on je ten pravý.na toto som myslela aj vtedy ked som sa rozhodla ze s nim chcem mat sex.viem ze som urobila dobre,lebo on bol ten na koho som cakala..ten pravý

agu_a

no ja som mala sex ako 16 no skoro 17rocna...nelutujem to ,hoci som vzdy plánovala ze chcem pockat do 18tky.ale láska bola silnejsia ale enlutujem ze som to spravila,hoci ekd si pomyslim ze 16 to je este skory vek na sex.ale myslim ze 17-18 by to mohlo byt uz,ak ste an to pripraveni

.....

sex nieje nikdy bezpecny..a to si zapametaj! aj na gumckach pisu ze niesu 100%...nie nieje to dobre..lebo ta roztaha a potom ked si najdes dalsieho """toho praveho""" tak bude z toho smutny ze nebol prvy,,,

#mato

oida - ja nejsom rodic, ale asi by ma hlavne to trapilo, pretoze hodne by mi s tym dcera skomplikovala zivot...o tom ,ze sama sebe , to je jasne, ale odsrali by si to urcite aj rodicia :) Casovo, financne, nervy atd... :)

#mato

TosHo - netrep...

Priezkum spolocnosti Durex z roku 2004 - 17,7r. priemer.Pozeral som priezkum aj inej spolocnosti minule ,bolo to z roku 2006, cislo bolo takmer rovnake...

#mato

TosHo,
ty blbecku...neviem kde si zobral ,ze 15 je dneska priemer!!!
Priemerny vek v SR je okolo 17,4r, tak sem nepis sprostosti...