otehotnenie a cysty

Príspevok v téme: otehotnenie a cysty
ester9

ahojte, tento mesiac ma pobolievalo na lavej strane podbruska a lekar mi nasiel cystu, ktora vznikla tym, ze mi nepraskol folikul a teda neprebehla ovulacia a z folikulu sa vyvinula cysta. pichol mi jeden thiamin a mam sa ukazat po menzese. cysta mala 28 mm, po tyzdni 31, na kontrolu pojdem tento tyzden. nebol velmi ochotny nieco vysvetlovat, aj napriek tomu, ze som mu povedala, ze rovnake pobolievanie som citila aj minuly mesiac a ze sa uz pol roka snazime o babatko a mam aj v poslednej dobe rozhadzany menzes. tiez mi povedal, ze si mam merat bazalnu teplotu, krivka nevyzera tak, ako by mala. na to mi len sucho rychlo a s usmevom odpovedal: no, tak neovulujete. co mate dalej? ostala som zarazena, pretoze vie, ze chceme dieta, ale bez ovulacie...mala som aj nizsi fsh hormon, preto som sa ho opytala, ci ta cysta nemohla vzniknut v dosledku toho, ze teda nestimulovala dostatocne folikul, ale len nieco zamumlal, uz ani neviem co. ked som mu povedala, ze sa mi to cele nejako nezda, ze mam odrazu rozhadzany menzes, aj ked som ho mala roky pravidelny, za dva mesiace som pribrala 6 kil, ale nejedla som viacej, cysta, bazalna teplota o nicom, ze asi musela nastat nejaka zmena, odbil ma, ze to nic nebude, ze sa to da do poriadku. robil mi rozbor krvi na hormony 5. den cyklu, tri z piatich hormonov sa mala mimo normy, ale povedal, ze len mierne, preto je to v poriadku. neviem, ale asi tam tie normy kvoli niecomu su a ked su tri z piatich mimo... mam pocit, ze na mna kasle, viem, ze cysty su bezne, ale tu nejde len o tu cystu, ale aj o tie ostatne problemy a celkovy pristup a zaujem. co si o tom myslite, chcem od neho vela ja, alebo ma blby pristup on? nemate nejake skusenosti alebo neviete nieco o suvislosti cyst a otehotnenia, robi to problemy? on sa k nicomu nejako nechce vyjadrit a pri kazdej otazke na mna pozera ako na hysterku, tak budem velmi rada, ak napisete, dakujem :-).