Prvy sex-ako ste to povedali rodicom?

weroni

no ja sa o takom niecom s rodicmi nedokazem bavit...asi by mi to bolo neprijemne.po 4 rokoch som im to nepovedala ze s niekym spavam a asi im to ani nepoviem, tusia, ale jednoducho je to blbe aj mne a asi aj im..

vevuška

sorry ľudia, zblblo to...stránku mi začalo načitávať a teda to tam poslalo znova... tak sa nehnevajte že trikrát to isté. nemám dôvod to zbytočne tapetovať. nebola som ani pri kompe a keď som cela zavrieť, tak som si to všimla. snáď to admin abo kto vymaže, ak sa to dá. ;) pekný zvyšok večera ;)

vevuška

mne mama našla kondómy v šuplíku, ale to sme s priateľom ešte len plánovali čosi také...len sa vypytovala a trošku sa začudovala,že čo mi robí v šuplíku "taká" vec,. akoby to bolo trestné. Vysvetlila som jej, že keby niečo, je to istota. nevyspím sa s nikým bez ochrany a treba si dávať pozor... že čo to o sexíku viem aj bez jej rečí :D ale ináč nič nepovedala. pochopila!
Neskôr na onen DEŇ D akosi došla reč, keď som jej oznámila že chcem tabletky, ale vyhovárala som sa na bolesti a nepravideľnosť červených dní :D (niežeby som ich mala :D ) a tak to zo mňa potom vyšlo, že by to bolo istejšie s tabletkami ako s kondómami, že mám strach. a pozor si chceme dávať. na kočíkovanie som ozaj primladá. Zobrala to v pohode. Viac menej sa akurát bála, že potom ma môj milý odkopne, keď dostane čo chce, čo sa samozrejme nestalo. sme spolu už vyše roka a mama si už zvyká... na to že sa ľúbime a spávame spolu.mám takmer 18 a nehambím sa za to, že som sa vyspala so svojou láskou. a hlavne to neľutujem. nenútil ma, nebral to ako dôkaz lásky a tiež bol panic...je odo mňa o necelý rok starší, ale určite dospelejší v mnohých stránkach života ako napríklad iní kamaráti alebo spolužiaci moji, či jeho... Keby ja nechcem, on počká ako dlho chcem a viem, že by určite čakal. som strašne rada, že sme to prežili spolu a bolo to krásne. Nie je na tom nič čudné a niektorí rodičia to berú strašne tragicky. Jednoducho dospievame a tomuto nezabránia. s mamou mám dosť v pohode vzťah. a tak aj keď som jej to povedala asi o mesiac neskôr, pochopila prečo.. a bola rada že som jej to povedala.

vevuška

mne mama našla kondómy v šuplíku, ale to sme s priateľom ešte len plánovali čosi také...len sa vypytovala a trošku sa začudovala,že čo mi robí v šuplíku "taká" vec,. akoby to bolo trestné. Vysvetlila som jej, že keby niečo, je to istota. nevyspím sa s nikým bez ochrany a treba si dávať pozor... že čo to o sexíku viem aj bez jej rečí :D ale ináč nič nepovedala. pochopila!
Neskôr na onen DEŇ D akosi došla reč, keď som jej oznámila že chcem tabletky, ale vyhovárala som sa na bolesti a nepravideľnosť červených dní :D (niežeby som ich mala :D ) a tak to zo mňa potom vyšlo, že by to bolo istejšie s tabletkami ako s kondómami, že mám strach. a pozor si chceme dávať. na kočíkovanie som ozaj primladá. Zobrala to v pohode. Viac menej sa akurát bála, že potom ma môj milý odkopne, keď dostane čo chce, čo sa samozrejme nestalo. sme spolu už vyše roka a mama si už zvyká... na to že sa ľúbime a spávame spolu.mám takmer 18 a nehambím sa za to, že som sa vyspala so svojou láskou. a hlavne to neľutujem. nenútil ma, nebral to ako dôkaz lásky a tiež bol panic...je odo mňa o necelý rok starší, ale určite dospelejší v mnohých stránkach života ako napríklad iní kamaráti alebo spolužiaci moji, či jeho... Keby ja nechcem, on počká ako dlho chcem a viem, že by určite čakal. som strašne rada, že sme to prežili spolu a bolo to krásne. Nie je na tom nič čudné a niektorí rodičia to berú strašne tragicky. Jednoducho dospievame a tomuto nezabránia. s mamou mám dosť v pohode vzťah. a tak aj keď som jej to povedala asi o mesiac neskôr, pochopila prečo.. a bola rada že som jej to povedala.

vevuška

mne mama našla kondómy v šuplíku, ale to sme s priateľom ešte len plánovali čosi také...len sa vypytovala a trošku sa začudovala,že čo mi robí v šuplíku "taká" vec,. akoby to bolo trestné. Vysvetlila som jej, že keby niečo, je to istota. nevyspím sa s nikým bez ochrany a treba si dávať pozor... že čo to o sexíku viem aj bez jej rečí :D ale ináč nič nepovedala. pochopila!
Neskôr na onen DEŇ D akosi došla reč, keď som jej oznámila že chcem tabletky, ale vyhovárala som sa na bolesti a nepravideľnosť červených dní :D (niežeby som ich mala :D ) a tak to zo mňa potom vyšlo, že by to bolo istejšie s tabletkami ako s kondómami, že mám strach. a pozor si chceme dávať. na kočíkovanie som ozaj primladá. Zobrala to v pohode. Viac menej sa akurát bála, že potom ma môj milý odkopne, keď dostane čo chce, čo sa samozrejme nestalo. sme spolu už vyše roka a mama si už zvyká... na to že sa ľúbime a spávame spolu.mám takmer 18 a nehambím sa za to, že som sa vyspala so svojou láskou. a hlavne to neľutujem. nenútil ma, nebral to ako dôkaz lásky a tiež bol panic...je odo mňa o necelý rok starší, ale určite dospelejší v mnohých stránkach života ako napríklad iní kamaráti alebo spolužiaci moji, či jeho... Keby ja nechcem, on počká ako dlho chcem a viem, že by určite čakal. som strašne rada, že sme to prežili spolu a bolo to krásne. Nie je na tom nič čudné a niektorí rodičia to berú strašne tragicky. Jednoducho dospievame a tomuto nezabránia. s mamou mám dosť v pohode vzťah. a tak aj keď som jej to povedala asi o mesiac neskôr, pochopila prečo.. a bola rada že som jej to povedala.

rita23

zuzulka, moji rodicia mi nebranili mat priatela, ibaze chceli, aby som s nim chodila "cez esemesky". Samozrejme, ze nechceli aby som k nemu chodila, keby to bolo na mojej mame, tak by som mala mat prve bozky po skonceni vysokej skoly. Ibaze ked mi najma mama branila v tom, aby som za nim chodila, postavila som sa, ze za nim aj tak pojdem. Doma pri maminych reciach som plakavala zatvorena v izbe a ked som sa mala ucit, nedokazala som mysliet na nic ine, len na to, ze za nim nemozem. Planovali sme si prveho spolocneho silvestra v krkonosiach, a rodicia mi zakazali ist. Tak som nahnevala na celu rodinu, na vianoce som sa s nikym nebavila. Nehovoriac o tom, ze kazdu noc som plakala. Okrem toho, priatel im vypisoval cezomna sms, aby ma pustili k nemu. Nakoniec, mala som ist 28.12 predpoludnim z domu k nemu, a mama prisla za mnou o polnoci v tu posl. noc a az vtedy mi dovolila, aby som za nim sla. Videla, ze s tym nic nespravi.

sykorka

No vsetko zavisi od toho aky vztah mas s rodicmi..my sa o osobnych veciach nebavime v rodine..teda rodicia by mozno aj chceli.ale zo skusenosti viem ze by to napokon aj tak pouzili proti mne..ako uz sa par raz stalo..No a povedat im ze spavam s priatelom?Nic som nepovedala..mala som 20rokov ked som mala prvy sex..s tym chalanom som dotaraz..uz styri roky a ked to mama zistila (hrabala sa mi vo veciach a nasla mi ochranu), tak mi dala facku a povedala ze som ku..va..:(( Takze tak o dovere..

zuzulka

Rita a rodicia ta za nim pustili?No ved aj tak nam sa rodicia nezdoveruju s tym kedy sexuju tak aj tak si myslim,ze ked je to kazdeho osobna vec a vie sa postarat,ma po 18tke...a co vy,rodicia?Vadilo by vam,keby sa vam vase dieta nezdoverilo?