Prvy sex-ako ste to povedali rodicom?

Lenush

ja zo svojou mamou taky vztah nemam ani zdaleka.. mam 21 rokov, a mala som uz dva vazne vztahy.. ale moja mama aj napriek tomu veri, ze s nikym nespavam. beriem aj antikoncepciu (o ktorej samozrejme nevie).. moja mama je velmi konzervativna, a hned by si to zacala vysvetlovat tak, ze robim nejaku tanecnicu a tkp.. aj to, ze som si dala piercing zistila az po mesiaci.. ale to bol tiez poriadny cirkus :D pritom som uplne obycajne slusne dievca, ktore studuje na ekonomickej univerzite a zaroven pracujem.. a fakt, ze je moja mama konzervativna (dokonca asi viac ako moja babka - jej mama) nezmenim

tinusqqqa

no tak mne mama prv povedala ze ak by sa njeco take stalo ze jej to mam powedat pretoze ja a moja mama my sme najlpesie kamaratky jej sa nevyrovna ziadna kamoska..vzdy poradi a vypocuje ma..vobec sa nehnewala.. len som jej to povedala asi o 3mesiace pozdejsie a myslela ze jej to poviem hned.. vedela ze svojho priatela lubim a ze sa to coskoro stane..len mi powedala ze ked uz sa to stalo a aj sa to stane ze si mam davat pozor.. ale otec..tak to by som neriskovala :D

rita23

pokial sa ta na to nepytaju a ty nemas pocit, ze by si im to mala povedat, tak nic nehovor. Ak sa ta na to spytaju, tak neklam, ale nehovor to ani nejako sarkasticky alebo tak, že by to rodicov ranilo. Ja nemam taky otvoreny vztah s rodicmi, ale casom sa aj tak dovtipili, ze so svojim priatelom spavam. Bolo to viacmenej vdaka tomu, ze priatela mam od Prahy a ja som z vych. Slovenska a ked som chodila k nemu, tak som unho prespavala a nikomu nenapadlo, ze spime v oddelenych posteliach. Nikdy som sa za to vsak nehanbila, a to je dolezite.

zuzulka

No ved preto sa pytam,lebo mam s rodicmi viacmenej otvoreny vztah,ale aj tak...ja si neviem predstavit,ze by som im nieco povedala a ze by sme sa rozpravali o sexe..ani oni predo mnou nerozoberaju svoj sexualny vztah.Mam 19...

tinusska

my mame u nas s rodicmi taky vztah, ze segra, ked prisla o panenstvo a mama sa vratila zo zahranicia, tak prve co bolo, jej hovorila, ze uz nie je panna... ja sa tiez s mamou rozpravam o vsetkom, bola som tak vychovana, a urcite si tak vychovam aj svoje deti... paci sa mi to....

alejoj

mam dvoch synov, ktori uz maju "zaciatky" za sebou, teda som o tom presedcena, nebavili sme sa o tom a nevidim dovod preco. Bezne sa ich nevypytujem, ci vobec jedia, ci chodia na zachod, ...... apod. Su to dospely ludia a ani ja im nerozpravam, ci som mala sex s ich otcom .....Keby som citila nejake problemy, to by bola uz ina vec, ale takto? nevidim dovod

mandy21

vsak to je chyba rodicov, ze sa nevedia normalne rozpravat o takychto veciach, potom nemozu ocakavat, ze sa im dieta zveri

sabrina

no jasne, hned som utekala za mamou :) ale nie, kde .. urcite by so jej to nehovorila je to moja vec. Ale teraz pozna mojho dlhodobeho priatela tak nie je hlupa... kazdopadne je to kazdeho osobna vec

agaba

zuzulka: ak sa ta nato rodicia vypytuju a mas s mamkou alebo aj s ockom dobry vztah a netajitepred sebou neviem ake velke veci, tak im to kludne povedz,tak normalne, .Ak sa ta opytaju, ze ako vazne to beries so svojim priatelom, ako dlho ste spolu, ci ste uz spolu nieco mali...tak im povedz to co coitis, to co by si chcela im povedat, iba to co z teba moze vyjst, mozes im to normalne povedat, ano mami uz sme nieco spolu mali, ale neboj davam si pozor, nie je to casto, alebo take veci nieco ohladom toho, samozrejme ak tak velmi chces aby o tom vsetko vedeli..je to na tebe ci im to povies alebo nie, ale je jasne ze casom im to dojde, ved predsa ked s niekym chodis a mate na to vek, je jasne ze sa nebude vkuse len na seba pozerat!