rakovina krčka maternice

Príspevok v téme: rakovina krčka maternice
35sandy

v oktobri mi robili cytoster.Vo februari volala pani doktorka,ze mam prist znova,ten prvy nedopadol dobre.Zajtra budu vysledky a velmi sa bojim.Mam 35 rokov,manzelovi som zatial nic nehovorila,pretoze ho nechcem zbytocne zatazovat.Ma niekto s tym skusenost?Co bude dalej nasledovat ak vysledky budu pozitivne?Dakujem

henaabc

Ahojte ,v auguste som bola na konizaciu a cakala som na vysledky,dopadli zle diagnostikovali mi rakovinu,krcka,v septembri mi vsetko vybrali a teraz mam zacat chodit na ozare a chemoterapiu.Ma stym niekto skuseniosti,odpiste prosim

sonka

cheap
to očkovanie je účinejšie, keby panna bola, ale možno pomože aj tak. nech sa skúsi ísť porodiť s lekárom, veĎ za top nič nedá.

cheap

zdravim cem sa opytat ci sa zena moze zaockovat proti rakovine krcka maternice aj ked uz nie je panna ..pls dakujem

35sandy

dnes som bola pre vysledky.Dopadli zle.V stredu idem na konizaciu,potom burem cakat na vysledky z histologie.Zase to cakanie.Drzte mi palce

vanilyeyes

viem si predstavit, ako sa bojis, ale radsej, nech ti urobia dokladny rozbor, aby tie vysledky boli 100 %, nez by mali ich urobit rychlo a navyse aj zle. Drzim prsty, aby vsetko dopadlo dobre. Inak mala si nejake priznaky alebo bolesti, ze ti robili to vysetrenie ?

35sandy

dnes som sa mala dozvediet vysledok vysetrenia,zial nestalo sa.Dohodli sme sa,ze ked bude,tak sa mi ozvu.Boze zase to cakanie....Uz minuly tyzden mali byt vysledky.Vravi sa,ze dobre spravy chodia pomaly,bude to preto????