krestansky gynekolog

lililililili

načo "krestanskeho" gynekologa??? Ved doktor ti moze navrhnut cokolvek, a ty ako "krestanka" sa k tomu postavís "krestanskym" spôsobom. Ked vies co je spravne tak nepotrebujes krest. doktora ale staci odborník, ktorý sa vo fachu hlavne vyzná.

blondula

v tomto pripade by som zvolila "normalneho" gynekologa/cku...
podla toho co pise JULIAR ,ti "krestansky" mozeme poradit aj my !! :D

uhlie

No pokial je ten gynekolog spravny krestan, tak sa ti v suske ani hrabat nebude, lebo vsetko je v rukach Bozich a tvoj zdravotny stav nemoze ziadny gynekolog ovplyvnit.

juliar

Ak niekto miluje jazz, tiez mu odporucite hocijake dobreho hudobnika??? Asi je normalne ze bude hladat jazzmana, ktory ma podobne citenie. Nikto netvdi ze nekrestan je zly doktor, alebo ze kazdy krestan je zarucene dobry. Ajajka ma asi AJ ine priority a hladal niekoho s podobnym citenim. Krestan bude hladat aj alternativne riesenie problemu, ako prve ponukane z medicinskeho pohladu. Takych problemov moze byt vela:
* 17.rocnej babe nepredpise na akne hnet antikoncepciu.(dermakologovia vacsiou odporucia ucinny ale teratogenny preparat (teda taky ktory sposobuje poruchy plodu ak by otehotnela) preto predpisuju aj antikoncepciu, ale o tom sa vacinou nehovori, spomyna sa len zmena hormonalneho stavu)
* Tehotnu nenuti robit zbytocne krvne testy - na zistenie downovho syndrómu, lebo vie ze si babo neda vziat. Tieto vysledky vydu zle asi 20%zien, ktore bud idu hnet na potrat, alebo sa zbytocne stresuju. Moja segra prerevala 2tyzdne kym sa testy NEpotrvdili.
* Alebo mamicke po troch cisarskych porodoch nenavrhne sterilizaciu -co je bezny postup, ale hladaju ine moznosti ako hnet neotehotniet.
* situacii je vela od beznej antikoncepcie az po dlhodobe riesenia neplodnosti.

Pokial vien na Slovensku je \"krastanskych gynekologov\" menej ako prstov na ruke. poznam nap. v BA MUDr. F. Hvizdáka, FNsP Milosrdní bratia.

titi...

Suhlasím s veveričkou gynekolog má byť odborník,vôbec tu neide o to aké má vieroviznanie.Napr.na moju tvrdili že je židovka podľa rodného priezviska.Nikdy som sa o to nestarala,potom že možno pochádza z Nemecka.Zdalo sa mi to smiešne.Potom ako sa vydala má meno akoby bola madarka,pritom jej manžeľ ked aj má také priezvisko vôbec nevie madarsky.Na konci som došla na to že je katolička.Co k tomu dodať?u mna záleží na tom či je dobrá odborníčka,tým je.Ostatné je nepodstatné.Suhlasím tu s Gabuci...