Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

az teraz prichadzam JA..

Príspevok v téme: az teraz prichadzam JA..
petronelka07

ahojte! chcela by som vas poprosit o radu, ale najskor k mojmu problemu. ked som chodila este na zakladnu skolu bola som dlhe roky sikanovana. proste moje roky na zakladnej skole boli pre mna peklom. to chape asi iba ten kto to prezil, ten by vedel o tom hovorit. moji "uzasni" spoluziaci ma prihnali k anorexii a k nervovemu zruteniu. pol roka som sa z toho liecila, spamatovavala, davala dokopy. ked som skolu opustila bola som ten najstastnejsi clovek. teraz koncim strednu skolu a vsetko je fajn. tu mam dobrych spoluziakov a zo vsetkeho sa pomaly dostavam von. nehovorim, ze vsetko je uz ok, ale citim, ze postupne nad vsetkym vitazim. a teraz k tomu, preco som zalozila tuto temu. tym otrasnym ludom zo zakladky, fakt mam chut sa im vsetkym pomstit, ale nejde to. a asi by som to ani nedokazala. ale risim jeden problem. chcem vsetkym tym ludom dokazat kto som. ja potrebujem, aby vsetci ti videli, ze z toho uboheho cloveka vznikol uplne iny clovek. uplne som sa zmenila. ci uz vyzorovo alebo povahovo, ale mozem povedat, ze teraz som so sebou spokojna a moj zivot ma pre mna velky zmysel. ako to urobit? ako im dokazat, co zo mna je a ze uz v zivote by som si nedala skakat po hlave? ja mam velku tuzbu im to ukazat a aby vsetci uz konecne videli kto som a aby ich to poriadne zralo. ak niekto vie, tak mi prosim poradte, budem vam velmi vdacna. dakujem, vasa petronela

Deee

Petronelka zi...naplno...a vychutnavaj si kazdu chvilu, napln si denny program, aby si nestihala mysliet na minulost a neskor zistis, je to prec, akosi sa to strati...

totalna nula

ahojte ,dnes som mala hrozny den. Vsetko o com som pisala,sa vratilo je to tu spat . Zas som objektom urazok. na istu dobu to prestalo a uz je to tu zas. Uz nechcem mat take stavy ako som mavala. je mi nanic z toho ze som taka slaba ,ze domu nedokazem zabranit ,povedat: stop ,nenecham si od vas skakat po hlave. Bojim sa toho,co bude zas zajtra v skle...

usiko

ak pridu myslienky, tak si povedz, normalne verbalne a nahlas, ze je to za tebou, a nechces o tom rozmyslat. nemysli si, ze to zvladnes hned, bude ti to trvat tyzdne, mesiace alebo roky...ale podari sa ti to, ak budes chciet, je to len na tebe...

petronelka07

no baby, mate uplnu pravdu. az teraz si uvedomujem, ze nie som s tym vsetkym uplne vyrovnana, ale ja sa snazim. raz to bude hadam uplne ok, budem sa o to snazit. ja by som velmi, ale velmi rada urobila HRUBU ciaru za zivotom a chcela zacat uplne odznova. uplne vypustit z mysle tie skarede veci z minulosti a uz sa sustredit len na tie krasne. ale to sa neda. mne sa tie spomienky vracaju, vzdy ked len prejdem okolo tej skoly alebo niekedy v noci, ked sa snazim zaspat. jednoducho tie myslinky pridu a ja sa ich neviem zbavit. potrebovala by som nejako docielit, aby som totalne zabudla na VSETKO, ale uplne na vsetko co uz bolo a uz sa plne sustredila na to, co bude a aby som sa snazila, aby vsetko to co pride, bolo uz len to krasne. presne toto potrebujem. ale som vdacna za vase nazory, otvaram pomaly oci a zacinam si uvedomovat, ze ti ludia mi vlastne za to uz nestoja. su minulostou a ja sa musim sustredit na buducnost. snad to ale budem raz hovorit z duse a nie len z mysle.

laulina

Aj ja som si to prežila, mala som pocit, že sa im chcem pomstiť, no teraz už som na VŠ v tretiaku a prešlo ma to, prestalo mi na tom záležať, čo si mysleli, viem , že ja som šťastná. Moj usmev a to, že mám 8 ročný stastny vzťah ich stve najviac.

jaj

petronelka naozaj dalej sa pohnes a tym aj nieco dokazes,ci ukazes ak to tak velmi chces,ked na svoju minulost a hlavne na tych par debilov uplne ale uplne zabudnes len tak si zacnes ozaj uzivat zivot :))) vela stastia ti prajem

amalka/amalka

suhlasim s usiko. citam si to tu uz dlhsie, nevedela som sformulovat, co chcem povedat, usiko to vystihla. ty mas pred sebou este veeeelmi dlhu cestu k vyrovnanosti.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

az teraz prichadzam JA.. - Fórum - ZDRAVIE.sk