viete kedy vam klame?

Príspevok v téme: viete kedy vam klame?
rita333

kamrat sa mi priznal ze pritom dvíha obočie..moj priatel ako som si vsimla zvykne privrieť oči pri rozhovore..ale este som nato neprišla či to robí ked mi niečo tají..ale problem je zas ten,že to robí dosť často..vyzeralo by to zas,akokeby mi klamal potom každy deň.ako ste natom vy?viete to odhadnuť podla neakej partnerovej gestikulacie?dik

oida

tak na mojom kamosovi je vidiet vzdy ked klame lebo vyzera o niekloko percent viac ako debil nez normlane :D ale mam ho rada

rita333

chalan111-ja nehovorím že my neklameme..teraz nerozoberame že kto klame viac a kto menej..ale ake gestikulacie pritom použivate

micacica

no ja to kludne poviem, moj vzdy kusocek uhne pohladom doprava( ked mu nahodou nepoviem aby prisahal:P) a potom sa ku mne obrati a povie vazne fakt vazne a take kecy a ja viem ze klame, he nastastie nejde vazne veci

sedmikraska

micacica, presne to robim aj ja, ale az po tom, co urobi jedno gesto, ktore sem ale nemozem napisat- co keby si to precita :) on sam si neuvedomuje, ze to robi a mne sa tym vzdy prezradi

micacica

ja mu rovno poviem aby na nieco prisahal a ak mi klame tak sa stane nieco zle na to na co prisaha a on potom povie ze nemoze prisahat a zasmeje sa, tym padom mi chcel klamat a ja to hned viem..:D