Vlasy..uz som z toho zufala

Príspevok v téme: Vlasy..uz som z toho zufala
laurikaa

Uz neviem čo amm robit so svojimi vlasmi. Hovori sa,ze zena ma najkrajsie vlasy po umyti. V mojom pripade je to uplne naopak -najkrajsie su ,ked su masten. Naozaj,po umyti vyzeraju otrasne-kucerave a priiserne krepovite,stoja na vsetky strany. Nemozem ani tak vyjst na ulicu. V ten den sa nedaju ani vyzehlit . Zehlim si ich len 2x do tyzdna,nefenujem, vyskusala som uz vsetky mozne pripravky:gliss kur,sunsilk,pantene,vsetko a niic..Stale vyzeraju rovnako znicene. ked su take 4 dni po umyti ,su hladke a tak pekne vlnite ,ale po umyti?otrasumyvam si ich kvoli tomu len 1raz za tyzden ...co mam robit?

lizanka

asi pouzivas sampon co odmastuje, skus si potom dat kondicioner, vela zien sa stazuje, ze maju po nom ulizane vlasy, ale tebe by to asi naopak pomohlo

petka18

ahojte.ja mam tiez taky problem s vlasmi ze su take rozlietane,suche a nepoddajne.vyskusala som uz vsetko teraz mam i ten sampon matrix sleek.look z kadernictva no nejak nevidim rozdiel na mojich vlasoch.dala som sa i podstihnut no nic. a ked je este vlhko(co je teraz casto) tak sa mi vlasy tak zvlnia a trcia kade tade a aj ked si dam na ne gel tak to vobec nepomoze.co mi poradite?

laurikaa

mam 16.Pouzivam vsetky balzamy od vymyslu sveta co su v drogerkach a nic nezabera. Ja nechapem preco su po umyti take =(

zwedavus

tak vyskusaj domace kury a rozne zabaly.. ked chces, mozem ti aj ja nejake sem napisat alebo vyskusaj ich pohladat tu na nete.. ak su aj znicene, skus sa troska podstrihnut, budu zivsia.. inak vyskusaj aj nejake tie drahsie pripravky, lebo sice cena je vysoka, ale ked uz, tak nech to pomoze..

lenca

laurika a kolko mas rokov? ak si dospelak, tak odporucam sice drahu radu, ale mne pomohla, zacala som chodit ku kadernicke do L´oreal salonu, tie farby na vlasy a pripravky, ktore tam aplikuju mi urobili ś vlasmi hotove zazraky

veika

ahoj laurikaa ja pouzivam brezovy sampon je fakt dobry aj ked je pravda ze aj ja mam po umyti rozlietane. Niekedy si vlasy po umyti oplachnem v studenej vode kym nezacnu vrzgat a este mi ich niekedy starka oplachne citronovou stavou. Robim si aj vlasovu kuru z Avonu a este ti dam radu umy si ich vecer pred spanim a mokre zapni do gumky-vlasy budu viac poddajne.