Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako teras dalej

Príspevok v téme: ako teras dalej
kazisvet

moja prezivka ma presne vystihuje.Pokaslal som asi vsetko co sa dalo v mojom doterajsom zivote.No od vas by som potreboval radu v tom ze som sa pohadal s priatelkou a v hneve som povedal veci ktore som nechcel.Bola aj pauza asi 2 tyzdne .Po tej pauze sme sa rozpravali co dlalej a ona povedala ze chce najskor pocut moj nazor.Ja som jej povedalze ju stale velmi lubim a chcel by som pokracovat.Tak suhlasila a teras zase spolu chodime asi tyzden.No zda sa mi ze jej odpovede su take chladne ako keby mi v nich stale nieco vycitala.Nechcem sa jej na nic pytat lebo by to vyvolalo dalsiu hadku tak sa len vzdy prisposobim.Ale znamena to ze ma uz nelubi alebo su to este nejake dozvuky s tej nasej hadky? A ja sa mam k nej ako spravat ? tak akoby sa nic nestalo alebo sa "krotit" a nechat to tak? ja citim ze jej mam povedat pekne veci a aj nieco pre nu pekne spravit len po tej hadke sa mi to nezda byt vhodne co by ste poradili?

kazisvet

dnes som sa jej nato spytal lebo som uz nevydrzal ze ci to bude zase vsetko dobre a ze ci chce pokracovat v nasom vztahu.Povedala ze chce pokracvat ale ze este neviem ci to bude zase take ako predtym.Spytal som sa ze ci sa na mna este hneva a povedala ze niekedy ano niekedy nie.Aj ona sama povedala ze je to este cerstve a snazi sa spravat tak ako predtym ale nie vzdy sa to da.Ja sa akosi neviem vzit do jej koze najradsej by som ju celu vybozkaval a povedal ako velmi ju lubim len asi to nieje sprave...Mam teras nechat ju nech robi odznova prve krok a len sa jej prisposobvat kym to nejako neutichne?

kazisvet

takze radite aby som sa spraval tak ze jej niekedy nie moc mile odpovede mam akoze ignorovat a normalne pokravocat v debate,spravat sa milo aj ked ona mi zacne nieco vycitat a proste nechat cas plinut dalej?

panča

Dala ti sancu, tak to zrejme bude z jej strany prejav lasky. Skus si uvedomit, ze krute slova bolia viac ako fyzicka bolest. Kazda facka raz preboli, ale bolest na srdci je vecna..(dufam, ze si si to nevysvetlil, ze ju mas prefackat). Ublizil si jej a chvilu potrva, kym ti zacne znovu doverovat. Ak ti na nej zalezi, nepokaz to (lebo trosku nechapem, ze TY si jej povykrikoval nieco blbe a teraz sa chces este ,,krotit").Ukaz jej, ze ju lubis a moze ti verit

zuzka*

ak sa dala s tebou opat dokopy tak myslim, ze ta ma este rada len potrebeju este cas, lebo ako sa vravi cas je dobry lekar, takze ju do nicoho nenut a dokaz jej ,ze jej na tebe velmi zalezi, nejde ani tak o to ci jej budes hovorit niekolko krat denne ze lubis a je ti to luto, ale ide havne o tvoje spravani, o to ,aby si bol k nej pozorny a mozno zacal kontrolovat trosku svoje slova a myslienky

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako teras dalej - Fórum - ZDRAVIE.sk