Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

darcek

totka

s jeho menom by mi to prislo take detske, ze bude nosit svoje meno.. ale kupila som mu zipsacika s napisom, ze "nas krasnych je malo".. ale vyzera to na rozchod.. no snad som ho aspon potesila..

poliewoocka

To je dobry napad,taka drobnost...ved skus:)Nejaka klucenka alebo nieco podobne...a pozvi ho niekam napr,alebo mu kup nieco fajne sladke..

totka

ja som aj rozmyslala, ze mu nieco upeciem, nejaky kolacik, ale to si necham asi na neskor. to je uz taka romantika.. ten stanok je fajn napad, len neviem, co presne.. aj som chcela nejaky privesok na kluce alebo nieco podobne.. mozno k tomu cokoladu.. ach jaj.. este mas nejaky napad?

poliewoocka

Kupila by som mu nieco mile,vtipne,nic prehnane...predsa,meniny a ste spolu len tyzden:)Skus nejaky stanok s vtipnymi drobnostami...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

darcek - Fórum - ZDRAVIE.sk