bolo to prvy krat

Príspevok v téme: bolo to prvy krat
564654

Tak chcem sa opytat dievcat ze ako brali svoj prvy sex,ja som chalan a mam to za sebou, vobec sme to neplanovali,bolo to dost zle pretoze som sa do partnerky ani nedostal cely.hrozne ju to bolelo a chcel som sa o tom porozpravat ale ona sa tomu vyhyba.sme spolu uz vyse roka a ja mam taky pocit ze to mozno trochu lutuje alebo co podla jej spravania a ja neviem co mam teraz robit,ake to bolo po vasom prvom sexe ked ste si na druhy den uvedomili ze uz nie ste panny?ako ste sa citili pretoze chcem sa do nej vcitit aby som to pochopil.chapem ze to nie je ani cely den co sme to spravili a potrebujem poradit.teda vase skusenosti a zazitky.velmi prosim.ja mam 21 ona 17.

cici

no ja som tes nekrvacala,,,bolelo to len troska,,,no ako dalo sa to prezit,,a pre mna to bol ten najkrajsi zazitok,,pretoze prvykrat,,,fuuu no ja newim. Co ma je po bolesti, ved v tom krasnom datume,,sme si obaja dali krasne dari nase panenstvo. a bol velmi pozorny, jasne ze ked bol panic aj neskuseny,,ale islo mu to fajn. uplne super no chichi

lolita22

moje prvykrat ma ,,nebolelo,, a ani som nekrvacala, na sto precent som bola panna, dufam ze takych ludi je viac :O a ne som ojedinela, vcelku to bolo prijemne, no orgazmus neprisiel aj ked som bola na dosah:) a co sa tyka tvojho problemu tak ju hlavne ubezpec ze este prezijete vela krasnych chvil, co vies mozno sa este necitila pripravena, ja mam vela takych kamosiek.

*****

larita ja ti verím, že to bolelo a máš z toho také zmiešané pocity.No musíš byť silná raz to predsa muselo prísť ja na to dnes už len spomínam no som rada, že to mám už dávno za sebou.Aj na 2x ťa to bude dosť bolieť až dovtedy pokiaľ sa úplne neuvoľníš a neoddáš sa mu celučičká celá. Môžno je to teraz pre teba veľmi čerstvé no buď naďalej taká aká si bola k nemu a ak sa s priateľom o tom nechceš baviť jednoducho mu to povedz a on by ťa mal v tom pochopiť. držím palce pa

kkkatkaaa

no ked uz sa tu tak bavite o tom ako kto koho lubi ... Sex ako taky je aj technicka zalezitost. Zakonite to bude boliet, ked partnerka nie je dostatocne vlhka a "otvorena". Trosku vlhkosti vonku neznamena, ze to bude dostatocne vlhke aj vo vnutri. Potom to musi zakonite boliet. Predohra predohra a este raz predohra. A co sa toho rozpravania tyka, v jej veku sa ani nedivim, ze sa jej do toho nechce. Mozno by si mohol skusit najst nejaky casopis, kde sa o podobnych problemoch pise (napr. sex tabu) a zacat debatu na tu temu vseobecne.

baška :)

larita, nemáš sa prečo cítiť trápne. Ak si ty na neho netlačila že to chceš a jemu sa nechcelo alebo si nebola uplne na mol, tak vážne nie je dôvod, aby si sa cítila trápne.
Určtie ťa ľubi a bude sa snažiť vcítiť do tvojej kože ( viď príklad zakladateľa témy) - je milý a pozorný, trápi ho, prečo sa s ním priateľka nebaví, ... Takže - nemaj problém sa o tom porozprávať s priateľom (jemu môže byť asi tak, ako "564654"). Jasné že nie v škole pred spolužiakmi, ale určite neignoruj jeho správy a volania- to robíš najhoršie. Teraz nevie, na čom je a či ti neublížil - pouvažuj o tom a ...

držím palce aj vám :D HLAVNE ÚPRIMNOSŤ

larita

naozaj...mozno to niektore neboli ale mna to strasne bolelo...a to sa priatel snazil uplne jemne ako to len slo...
akoze nelutujem to lebo ho strasne lubim ale teraz s nim nechcem hovorit..je to cudne?...zajtra sa stretneme v skole lebo chodime do tej istej...ja neviem co mam spravit ako sa mam chovat...je mi to cele nejake trapne a cudne..

*****

ahoj 564654 áno súhlasím s dievčatami.Prvé milovanie je otrasné aspoň pre mňa dievča si z toho odnáša, len bolesť hm takto to už býva. Čo ti môžem poradiť prejavuj jej naďalej lásku, že ju veľmi miluješ a na ďalšiu chvíľu spoločného milovania počkaj nech ju navrhne ona a ak to milovanie príde buď veľmi jemný a miluj sa s ňou pomaly, ale isto pomaličky to nieje štafeta kedy budeš čo najrýchlejšie v cieli a akceptuj ak sa nebude chcieť ďalej milovať prípadne ti povie, že to už ďalej nechce.Musíš jej ukázať, že jej v tomto úplne rozumieš a ver mi,že ďalšie milovanie príde nabudúce úplne samo. Veľa šťastia papa

larita

no ja mam 16 a moj priatel ma 17 a prvy krat sme to robili vcera...sobota bola som u neho a..no a tak..
a ked mam pravdu povedat tiez neviem co teraz...stalo sa to iste ako autorovi tejto temy...proste sa do mna po prve ani tusim nedostal uplne..vlastne ani neviem..a potom dost to bolelo aj ked sa velmi snazil aby to bolo dobre....ja neviem co mam robit lebo sa citim cudne...akoby trapne aj ked som vlastne nic trapne nespravila..priatel mi pise cez icq a volal mi uz dva krat a ja neviem ani preco ale nechcem sa s nim o tom bavit..pomozte mi...som z toho zufala..zazili ste nieco podobne?...

baška :)

hm.... no najhoršie je, že sa o tom nechce baviť! Nemal by si ju nútiť, ale určite suhlasím so "zuzu222" a s tým, že by si mal byť k nej milý. Asi ju vážne ľúbiš, ked ta to takto trápi a to je veľmi obdivuhodné /keby bolo takích citlivých chlapov viac/.

Možno je problém aj v tom,že sa cíti ona trápne, že sa v podstate hnevá sama na seba, že ti neumožnila pekné milovanie. Poteš ju nejakým malým darčekom, pár kvietkami, chodte sa niekde prejsť alebo najesť, urobte si krásny večer aby ste sa objaj cítili fajn a nakoniec ti možno povie, čo ju trápi. Ty ju ubezpeč hlavne v tom, že ju vážne ľubiš, a že ty ničoho neľutuješ. Veď predsa zajtra neumierate a možností na krásne milovanie budete mať spolu ešte veľa.

Veľmi ti/vám držím palce :)