Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dobrú mám starostlivosť o pleť?????????????? piste prosim...

Príspevok v téme: dobrú mám starostlivosť o pleť?????????????? piste prosim...
kaslemnatouz

Moja starostlivosť o pleť je takáto:
Ráno ked vstanem si tvár natriem mydlom riadne vycistim nim plet len rukami čistím a riadne šúcham po pleti...potom opláchnem ladovou vodou(teplu uz nepoužívam)....a potom uz len ak sa niekde spotim ze hram futbal alebo tak ,tak idem do sprchy a tam letnou vodou bez mydla uz sa len oplachnem...a potom uz len pred spanim...alebo po pripade ked niekde idem napr. do skoly tak rano po umyti nanesiem korektor na plet nim pozakrývam akné a tak.....chcem sa opýtať moze sa mi robit take podkozne akne ze umývam tak často pleť?????....nemal by som len ráno ked vstanem sa napr. osprchovať letnou vodou alebo ked pridem zo skoly a pred spanim nic snou nerobit alebo len rano a okolo 6 vecer ked sa spotim a o10.00 uz nie????????poradteee prosíííííííím

jaaaaaaaaaaaaaaaaaj

je to pekne ak sa chlapec tiez stara o seba.ale zasa to nemusis prehanat/kazdy den zakladat temy pod inym nickom!!/:-DD

sedmikraska

jasom mala velmi problematicku plet a tiez som ju chcela umyvat kazcu chvilu, teraz pouzivam cistiaci gel od LA roshe posay a vodu ani nepouzivam a prestala ki uple mastniet, je rosku drahsi, ale perfektny avydrzi mi tak 3 mesiace a mozno aj viac

aguilla

mydlo zbytocne vysusa plet a necistoty po umyti mydlom upchaju pory...a plet by sa mala cistit rano aj vecer rano preto aby sa po noci precistila a vecer aby ste sa zbavili necistot kt. sa nachytali na plet cez den....

dedo_vsevedo

len tak,ked takto tu vsetko vypisujes,takuto starostlivost...horsie ako zena...a este pouzivas cselijake make-upy a korektory...cim menej sa tym budes zapodielat,tym lepsiu budes mat tvar.nevytlacaj to,nechytaj sa toho pocas dna,umyvaj si tvar len vecer.Postupom casu sa ti bude menej a menej mastit.

shagya

tak pokial ked prides zo skoly a mas plet mastnu alebo ten korektor ci co to pouzivas je ja neviem rozmazany proste ked je vidno ze si prave nevstal cize to nie je uplne najlepsie samozrejme ze to treba zmyt...ked mas na pleti necistoty mastnotu a este k tomu zvyzky korektoru je to to najhorsie co mozes spravit...a nech mi nehovoria ze ludia s mastnou plet si ju musia umyvat bezpodmienecne len dva krat do dna..je to idelane ale ked sa ti naozaj masti tak si ju umy tolko krat kolko potrebujes...

kaslemnatouz

ale ja neviem ked pridem zo skoly o 11 rano napriklad a o 4 mam ist zase na trening tak o 11 zmyjem ked pojdem na trening zase dam....a ked pridem z treningu taq zase zmyjem??? a este aj pred spanim???

aduliena

Jasné, ak si dávaš mejkap na pleť, tak si to umy bez ohľadu na to, koľko je hodín. To s vodou nezmyješ, musíš použiť mydlo alebo nejaké odličovacie prípravky.
Takisto, keď prídeš z tréningu, si spotený, pleť si umy, aby si zmyl pot a nečistoty.

kaslemnatouz

ale ked som po treningu alebo tak????.... alebo ked dojdem skor domov zo skoly okolo 1 a mam na sebe ten make-up ako keby...tak to musim zmyt niee aby mi plet dýchala..

aduliena

Tak vidíš, sám najlepšie zistíš, čo tvojej pleti vyhovuje. Tak potom používaj mydlo a vodu, ale aspoň dvakrát denne, to je ráno a večer.

kaslemnatouz

používal som na akné vsetko...mal som este horsiu plet...potom len ciste mydlo som zacal a vodu...a plet sa mi skraslila....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dobrú mám starostlivosť o pleť?????????????? piste prosim... - Fórum - ZDRAVIE.sk