pokaslala som to

reneSNV

tak teraz som po 2 az 3 dnoch precital všetko to boli pribehy milan čakal som ze ex ti da este sancu ale ani sa jej nedivim co uz to je zivot ako to ide mas este priatelku ?a co ostatny sisi envy mademoiselle leila
ako sa monentalne mate?
a este nieco to bolo jedno z najlepšich citani
mojho zivota

reneSNV

tak teraz som po 2 az 3 dnoch precital všetko to boli pribehy milan čakal som ze ex ti da este sancu ale ani sa jej nedivim co uz to je zivot ako to ide mas este priatelku ?a co ostatny sisi envy mademoiselle leila
ako sa monentalne mate?
a este nieco to bolo jedno z najlepšich citani
mojho zivota

odkopnuty

sisisissi
No ja som asi vynimka. Moja priatelka ma odkopla uz pred vyse rokom a stale ju milujem a neviem sa "jej zbavit". Skusal som aj novy vztah ale stale myslim na nu. A bolo to aj na mne asi vidiet. Radsej som to ukoncil lebo som sa nechcel zachovat ako svina a byt k nej neuprimny. Mam problem naviazat akykolvek kontakt s nejakou zenou. Stale ju mam v hlave a v srdci. To len k tej poznamke o muzoch a ich rychlom "vaznom" vztahu.

zvedava :)

je tu veeeeeeeeeeelmi velaaaaaaa prispevkov, neda sa to vsetko citat, tak sa rovno opytam :)
ako to dopadlo s priatelom?
podla mna ale na tekomto zarte sa nemusel aôz tak urazit :-/ ale 100 ludi 100 nazorov.. :)

sisisissi

Podla vedcov sa vraj muzi spamatavaju so vztahov-aj dlhododbych ovela skor nez zeny, dokonca uz po mesiaci po rozchode , rozvode... vedia vyvorit novy *vazny* vztah. Blbe nie? A my baby sa trapime.
Milanova ex, dufam, ze si stastna naozaj tak ako pises a ze sa budes mat uz len dobre. Prajem vsetko krasne.

ex-priatelka

Dovolim si pridat vystrizok z Milabnovho prispevku zo dna 9.5.2009 : To, co citim ja, to sa vo mne nezmeni a po inom dievcati netuzim..
Ja tu uz nemozem nic viac spravit pre nas, snazil som sa cely ten cas, no rozhodla sa sama.
Baby, velmi Vam dakujem za podporu. Ste fajn. Drzte sa, aj ty ex, na skuskach a statniciach, aby ste uspesne spromovali...
takze neviem ako velmi ma lubil , a ako dlho musle zabudat, ale o necele 2 mesiace som ho stretla uz vonku s inou..takze neviem ci ta jeho laska bola fakt taka silna ako hovoril, a ze nikdy nebude moct na mna zabudnut a ani inu si nenajde..
ale ja mu to prajem, nech je s nou stastny, a hlavne nech je ona stastna, lebo ona nevyzera byt zle dievca, tak dufam ze s apoucil na vlastnych chybach, co tomu velmi neverim , ale snad...
ja s amam taktiez OK,a nechcem to urieknut ale mam sa ovela lepsie ako predtym.. hlavne mam klud ... a ziadne nervy a stresy...
takze stastny koniec telenovely.. :)

sisisissi

Milan si zrejme uz svoje stastie a lasku nasiel, ak si dobre spominam.
Bola by som rada, ak by napisal ako sa mu dari.