pokaslala som to

rada

Nicoho sa neboj. Vsetko dobre dopadne. A hlavne si ver. Na stranke wanda som si precitala, ze myslienky cloveka riadia zivot. Robia ho smutnym alebo veselym. To co si vsugerujeme, tak si to aj vyvolame. Pozitivne myslenie nas neznici. A nie dufat, ale treba verit. Drzim ti palce. Chlapi maju svoju naturu. Tak vydrz.

sisisissi

skusim byt trpezliva, len neviem dokedy to vydržím- asi naozaj neprospieva ustavicne a sustavne vyvolavanie + písanie smsiek. musim len vyckat, lenze sa desne bojim a nevladzem

rada

Len nie samovrazdu, prosim ta!!! Treba si vazit samu seba. Neponizovat sa vtieranim a placom. Teraz je problem v nom. Vyckaj a maj trpezlivost. Ako sa hovori : Trpezlivost ruze prinasa.

sisisissi

ako mam byť sama sebou?ked som a zartujem vypali to katastrofalne. ja chcem byt s nim a som ochotna preto spravit hocico

rada

No hlavne sa musis sissi spamatat!!!! Co to mas za myslienky? Ziadny ale naozaj ziadny chlap za to nestoji!!! A uz vobec nie, aby si kvoli nemu spachala samovrazdu!!! Nevtieraj sa mu, ani nevyplakavaj mu, lebo je si tebou isty potom. Ja by som na tvojom mieste urobila divadlo, ze nech si nemysli ze je jediny. Naozaj neblbni, vchop sa a musis celit aj takymto skuskam. Su ovela horsie veci, nie takato banalita a ty si chciet vziat zivot??? To si az prilis na nom zavisla a to je chyba. Mala by si byt sama sebou, o tom to je.

sisisissi

nerozumiem, a ani sa mi nepaci, je uplne iny, lenivy a cudny.
Ma vypnuty telefon, ja ako to mam prezit, co mam robit aby sa vratil?

vanilyeyes

to su cisti chlapi, niekedy nedokazu pochopit nas humor. Vychadzas dobre s jeho bratom ? Rozumies si s nim ? Ak ano, mozno tak v kutiku duse na neho ziarli ... co ja viem. Ked si sa mu ty ozyvala a on tebe nie, tak uz sa mu viac nevtieraj. Myslim, ze tych 7 rokov by taka somarina nerozdelila.. len to musi predychat podla mna.

sisisissi

vyriesim tym to, ze ja takto bez neho, bez jeho lasky neviem zit.moj zivot nema zmysel- on bol pre mna to jedine na svete