pokaslala som to

mademoiselle

sisi nezavidim ti,ale ja tiez bohuzial nestiham, ale mam toho o nieco menej, praca odovzdana a 3 skusky,aspon nie 3 za den.A le neboj, hlavne nestresuj, a uvidis vsetko dobre dopadne!!! Uvidis, si sikulka.drzim palce

sisisissi

Baby a Milan, mam brutal nestihacky, zajtra 2 a vo stvrtok dalsie 2 skusky + odovzdat a dokoncit pracu... zblaznim sa, pomooooooooooc

mademoiselle

Ahojte vsetci, ako? Milan, je mi to velmi luto. Snazil si sa,ale uz nic nezmozes. Nikdy clovek neviem,kam ho vietor zaveje., Ak mate byt spolu, tak spolu budete. Ja ti len zelam, aby si sa uz viac netrapil a aby ti toto nieco dalo a bol z teba uplne novy a lepsi clovek, ktorym verim ze si. JA mam teraz nestihacky, stredu, stvrtoka piatok mam skusky tak drzte palce:-) budem potrebovat. Zdravim vas vsetkych.

leila

Milan,co napisat...snad vies,ze ked budes nieco potrebovat,ci uz len popisat si,radu,jednoducho cokolvek,myslim,ze tu ti radi par ludi poradi a budu stat pri tebe,ako kamarati,ktori stoja pri kamaratovi za kazdych okolnosti,dobre?Drz sa

m.

Je mi ľúto, Milan, že sa nesplnil Tvoj sen, ale aspoň si nemôžeš vyčítať, že si pre to nič neurobil. Teraz Ti takáto útecha síce nepomôže, ale niekedy aj malá útecha môže pomôcť. V každom prípade už vieš, čoho sa máš vyvarovať a už len z tohoto dôvodu mali aj tieto skúsenosti svoj význam. Možno bude dobré, keď sa začneš venovať iným záujmom, aby si zabudol na tie nepríjemné, ale i pekné chvíle s "ex" a myslím si, že keď druhá strana porušila MTN dohodu (aj keď s Tvojim pričinením), môžeš ju pokojne zrušiť aj Ty - zmluva býva vždy obojstranná. Tak hlavu hore, určite tá šanca pre šťastný manželský život nebola pre Teba posledná.

sisisissi

Dakujem Milan,
Neboj, dovera v zeny sa casom objavi, len ti nemozem slubit ze to bude uz zajtra, ale bude to. vela stasticka

MilanM3M

Dakujem krasne sisi. Si dievca s velkym a dobrym srdcom.
Moja dovera voci zenam klesla, ale ako vidim, su aj vynimky... :) Neprestavam verit, ze raz...
Uz len vymazat z hlavy MTN. To bude takze...

sisisissi

Och Milan, ake je to smutné- neviem ako ta povzudit, viem ze teraz príslub lepsieho zajtrajsku nepomoze... neveris ze sa ti za par týždnov ozaj ulaví a za prá mesiacov si nájdes slecnu presen ku sebe a budes stastný ako nikdy predtým. Verím v to a držím ti palce.

MilanM3M

Ahoj baby. Takze je dobojovane. Prave som bol u ex na hodinku. Ponukol som jej, ako sme sa o tom bavili, novy zaciatok, novy, krajsi vztah, od nuly, bez chyb a vycitiek, poslednu sancu pre NAS, alebo druha moznost-koniec. Vybrala si druhu moznost. Moja snaha o nieco lepsie, krajsie a o navratenie a oprasenie nasej vzacnej starej lasky tymto skoncila. Drzim jej palce, nech je stastnejsia s inym, ako bola so mnou a nech si najde lepsieho, ako som ja, ktory ju bude milovat opravdivejsou laskou...
To, co citim ja, to sa vo mne nezmeni a po inom dievcati netuzim..
Ja tu uz nemozem nic viac spravit pre nas, snazil som sa cely ten cas, no rozhodla sa sama.
Baby, velmi Vam dakujem za podporu. Ste fajn. Drzte sa, aj ty ex, na skuskach a statniciach, aby ste uspesne spromovali...

palomino

ex-priatelka, studujem v USA, tak vsetky moje prace su v angline. marketing a spolocnost je dost siroka tema, aspon my ked mame nieco podobne napisat, dostaneme k tomu x papierovu instruktaz, aby clovek vedel, o com vlastne pisat...My sme mali vyhotovit akysi profil bud sluzieb alebo produktu z marketingovej perspektivy. Marketing je najlahsi biznis predmet, aky som doteraz mala a aj zaujimavy, myslim, ze nieco vymyslis, chce to len napad, trochu porozmyslaj a pojde to:) To ti dovolia odovzdat pracu po stanovenom termine?