Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pokaslala som to

envy1234

breee ranko, vospolok :)

som rada, ze ste sa ozvali.. i ked je koniec semestra velka sranda. Milan, som rada, ze si sa ozval, a ziadne take ze Ti chyba klebetenie- napochoduj sem a piiis :) inak sa mi zdalo, ze uz sa mas lepsie :) drzim velmi palce.
sisi, madem, leila- baby, vsetko zvladnete, neznasam pocit, ked mi "hori pod zadkom".. mam buduci tyzdne VSETKY skusky za tento semester, ide ma slahnut.. ale spolieham s ana nejake stastie, ze schytam dobre otazky, lebo niektore predmety som ani len nevidela este... a ex-priatelka, no ja studeujem zurnalistiku, al echodim na anglictinu a tam budem mat o tri tyzden ustne statnice, ke dich dam, mam najvyysi certifikat (len skoda, ze v tej angline nie som naozaj taka dobra, aby som si ho zasluzila :D )

vsetci sa drzte, mademoiselle, sisi, leila, Milan, m., vitana, tusim ani coyote sa dlho neozvala... vsetkym vam zelam kraaaaasny den, drzte sa a piste :)))))

ex-priatelka

palomino, dufam ze tu este nakuknes...
potrebujem nejaku pracu na temu marketing a spolocnost..hovori ti to nieco???nerobila si nieco take??,ak ano , alebo mas nieco hoci len podobne , nejaku pracu tak mi posli na mail ivanocka331@azet.sk, dikes

palomino

Ja tiez studujem manazment:) Co ti treba ohladom marketingu? ja som tento predmet mala tento semester, zahrnal dve prezentacie (skupinovu a individualnu) a uz mam aj po skoske, mala som minulu stredu.

leila

Ahojte,vcera bol asi nejaky"plodny den",ako ste sem vsetci pekne kukli a dali o sebe vediet-tak sa teda ani ja nedam zahanbit:).Kolegialne sa pripajam k vam vsetkym "nestihacom",takze aj mne robi spolocnost akurat kopa knih a papierov,ale zas aby som sa len nestazovala,prezila som nadherne 3 dni s priatelom.No co uz,musi mi to vystacit na najblizsie dva mesiace,ale ubehne to snad,aj ked viem,ze pri tych skuskach a stresoch mi bude velakrat vseliako.Musime sa vsak snazit vsetci zvladnut vsetko,vsak?Tiez som sa uz vzdala nadeje,ze bude volne leto,tak ale hlavne,nech to vsetko nakoniec dobre dopadne,ci skusky,vase statnice a samozrejme aj vsetko ostatne.Nech to teda ide,a Envy,ex,Made,Milan,m.,Sisi,Vitana a jednoducho vsetkym pekny dnesny den.Papa

ex-priatelka

ahojte zeny, vsetky tu studujeme, len som nepostrehla ze kde studujete vy..viem ze envy nieco s anglinou:)) ja studujem manazment.. dost blbu vec som si vybrala ale o tom potom:)) potrebujem vsak surne pomoct na temu marketing a spolocnost...nevie niekto z vas mi pomoct??ale cim skor..:(( do 7.maja som mala odovzdat pracu, ale este stale som ju nezacala nai pisat lebo neviem o com mam pisat... dakujem za kazdy postreh:)) IJ

sisisissi

Ahojte, ja asi nestihnem spravit skusky a teda statnice budem mat az v lete- auguste, no parada neskutocne sa tesim...viete si to predstavit ...
Milan, som rada ze si sa konecne ozval :D Ahoj :D
M. Ja som tu podobnost myslela zo srandy :D Kvoli tomu ze si loboval za Milana a kvoli tomu dlhemu textu co si pisal- je to strasne mile, cely Milan.Skrtaka M. nie je milan?
A k tvojej ot. urcite by nebol stastny a ak sa mu to nepacilo raz... naco drazdit nemiestnymi poznamkami, ked ide len o taku hlupost ? Ja to nemam zapotreby, nas vztah je velmi citovo bohaty a navzajom respektujeme to, co tomu druhemu vadi- napr.nemiestne vtipky z mojej strany a nevtipne niekedy vtipy z jeho strany :D Huha , dufam ze sa z toho vysomaris ako som to napisala- ako Tatar- ka :D
Envy, daj si cas a uvidis, lutost nie je dobrym predpokladom vztahu si myslim.
madem... Drzim palce, nech t skuskove dopadne lepsie nez mne.
Ja

vitana

ahoj MILAN,
neda mi na toto tvoje mile gesto nereagovat :) aj ked som povedala, ze tu nebudem pisat :)
dakujem za pozdrav, aj ja Ti jeden posielam a dufam, ze sa mas uz lepsie a ze to uz prebolieva :)
len tolko, maj sa krasne a sem tam sa pripomen :)
Tvoja VITANA :)

mademoiselle

Ahojteeeeeeee vsetciiiiiiiii!!! Tak poporadi, m. vitaj (a jic nepytaj:-)) robim si srandu:-))) len mi to teraz tak napadlo:-))). No Milan, konecne si sa ozval, mogol by si sem zabludit aspon raz za den, nech vieme ako sa dari a novinky:-))) JA mam sice co hovorit:-))) No ale vzd yked mam cas tak sem kuk. Sisi aj teba zdravim, inak zavidim ze uz vies a aj ex priatelka viete, ze kedy idete na statnice, my sme sa boli pytat a este nikto nam nevie povedat, vraj este to nerozhodili, ma aj porazi. Ale som v strede abecedy, sice nas odbor pojde prvy tak pocitam niekedy okolo 21.6 no uvidime, necham sa prekvapit. Juj mam za sebou 2 skusky a este dost pred sebou, buduci tyzden mam zabijak, brutalita. Neviem kedy sa zacnem na statnice ucit, uz ma z toho id eporazit tak sa strasne bojim. Pri mjom stasti ze vzdy si vytiahnem co neviem,vtak urcite budem mat take stastie aj na statniciach:-( Envy, no vidim, ze to mas tazke. Ale ak necitis k ex lasku, tak sa do nicoho nenut, ver mi, nenechaj sa citovo vydierat. povolis raz a zacne ti skakat po hlave. Riad sa svojim srdcom ale aj rozumom. Ale urcite nie lutostou, lebo lutost je najhorsi radca. Trapis sa, ale zapricinil si to sam. Vidis, vymyslal, ze nevie co chce a tymto si asi zistila, ze to nie je partner do dalsieo zivota a do buducnosti. potrebujes niekoho, ptri kom budes vediet, ze sa na teba nevykasle a ze ked ho budes potrebovat, tak bude pri tebe. Je to na tebe,ale ja ti len poradim, riad sa svojim srdcom. Si velmi dobra baba, netrap sa, nemozes spasit cely svet, hlavne sa sustred na seba a na skolu,ay sa ti darilo,lebo teraz to potrebujes najviac. Ex priatelka, ako zvladas ucenie? A leila? Davno si sa neozvala, sice tusim si pisala, ze ides domov na nejky cas, tak sa urcite ozvi. pekny den vsetkym:-)

MilanM3M

Ahojte vsetci. Ahoj sisi. Zdravim m.
Sisi, potesilo ma, ked si napisala, ze Ti “chybam”, samozrejme si to myslela v tom dobrom slova zmysle..len ako kamos.. :) a taktiez ma potesila reakcia m., dakujem Ti velmi pekne,, teda ak Ti mozem tykat..:), Vies, je velmi malo dobrych a prajnych ludi a ludi s otvorenym srdcom a ocami, ktori vidia to, co je a nie to co chcu vidiet. Je lahke kydat, no tazke napisat zopar peknych, milych slov. To uz zvladne len malokto (nechcem aby to vyznelo pokrytecky, lebo sa toho opet niekto chyti..).. Sisi, musim povedat, ze aj vy mi chybate aj poklebetenie s vami. Hoc nie som zena a na klabetenie nie som az taky odbornik :)
Ako vidim, teraz vecsinu z vas naplno trapi skola a zaver skolskeho roka, ste unavene, tak Vam vsetkym velmi drzim palce. To, co napisal m., to vystihol na 100% , dodam, ze mi ex velmi velmi chyba a aj o tom vie, sme v kontakte, je to na nej, (a ja niesom “m.”, to viem ja aj m. .. dufam, ze mi napr. taka vitanka uz veri na prvykrat :), a o sisi nepochybujem, ta vsetko poznala uz od zaciatku, za co jej dakujem). Envy, rob iba to, co citis. Do nicoho sa nedaj nanutit. Snad bude raz vsetko dobre a pravda a laska zvitazi u nas vsetkych. Drzte sa baby, krasny den, a vela uspechov pri skuskach ci statniciach. Musim este osobne pozdravit mademoiselle, envy, leilu, vitanu a samozrejme sisi. A specialny pozdrav posielam pre ex :). Drzte sa. Ahooj.

m.

Sisisissi a vy ste si už vyjasnili ten moment, na ktorom temer skolaboval Váš vzťah? Nechcem do niečoho len tak "šťúrať", ale ak by sa taká situácia zopakovala, máš nádej, že by to dopadlo inak? Ale nemusíš na to reagovať.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pokaslala som to - Fórum - ZDRAVIE.sk