pokaslala som to

gabca

zaujimave je ze milan sa ohana tym ze nik nepozna detaily ich vztahu takze ani nemôze sudit...ak niekto vyslovi kritiku na hocico co on napisal alebo povedal tak konec....nestarajte sa lebo nepoznate detaily.tak ak mu to tak vadi tak potom nechapem na co tu pisal a prosil o pomoc atd.uprimne ho lutujem aj jeho ex, asi je tazke len tak niekoho opustit po takom case, a to pre obe strany.no jednemu nerozumiem, co tu riesia,ved ak niekoho uz nechcem tak fajn, koniec vztahu....krute ale je to tak.uz jej daj milan pokoj, lebo chudak holka ma toho az az, praca, skola...a viem ake to je ked je problem vo vztahu a clovek sa potrebuje sustredit na ine tiez dôlezite veci.pride to co ma prist...tot môj nazor...nikomu nechcem krivdit.neberte to v zlom....no zivot je uz taky.vela stastia

tinka_26

Ahoj ex a milan.
Milan, viem, že si na dobrej ceste, tak to nezastav. Pozri, asi tam bola trošku chyba u oboch a asi si treba vstúpiť do svedomia a nehľadať jeden na druhom chyby, ale to, čo vás spája.. Ak tam ešte niečo je, učite sa to samo ozve a to vypláva...
Ty pokračuj na tej ceste, na ktorú si sa dal. A tá, ktorá to má spozorovať, to pocíti... Nevzdávajte sa. Ak sa človek vzdá svojho cieľa, tak je slaboch a nie je ho hoden. Vy to zvládnete. Nehádž flintu do žita.
Držím vám obom palce, či si už tú cestu k sebe nájdete, alebo nie..

sisisissi

Milan , akoze v com so ta ja sklamala?
Ved ja som ti vsetko hovorila len v tej najlepsej domnienke, ze ti to pomoze. Nikdy som nemysleala nic zle. Mas skutocných priatelov?Vies ten kto ti stale masiruje ego, aky si dobry, krasny, mudry atd nim urcite nie je. Ja som ti napisala, ze ti verím, ale mal by si sa viac zamysliet nad uctou ku inej ludskej bytosti- co ta na tom sklamalo? Ja nie som slepa, ja vidim aj tvoje chyby, ale verim, ze si sa polepsil a ze tvoj vyvoj vpred bude pokracovat.Drzim palce.
Ex, mja krásny zivot a zabudni na zle dni. Vela stastia.

leila

...nie vzdy dodstaneme od zivota vsetko,po com tuzime,ale ja stale verim,ze raz sa kazdemu vsetko vrati,aj to zle,ale aj to dobre...Milanko,ex priatelka,uparimne vam zelam,aby kazdy z vas si nasiel ten kusok svojho stastia v zivote,ktory si zasluzi kazdy z nas,tak ako aj ty Milan,aj tvoja ex...pa

MilanM3M

Tak, tak, riadme sa heslom: "kopni si, kto mozes".. :(
Niekto je dokonaly a niekto, ako ja, zaslepeny debil. Toto som si zasluzil za tie roky. Fajn, este nech sa s tym stotozni priatelka, a bude to jasne aj pre moje vnutro. :(
Chcel som len, aby naspet bolo dobre, ako niekedy, ved niesom najhorsi chlap na svete. A Vy a toto forum tomu "dopomohlo". Dakujem Vam. Nic zle som za ten mesiac a pol nespravil a aj tak som ja ten zly. Ale asi to malo tak byt a mal som pocuvnut kamaratov, ako niekto pocuval kamaratky, ze uz nemali byt ziadne kvety na narodeniny, ziadne fotky s textom, ziadne dvd a obaly, ziadne pozvania, lebo uz niekto nemal zaujem skor a mal som to ukoncit po prvom odmietnuti, ked som tam vtedy za nou siel. Bolo to jasne. Som rad, ze ste mi pomohli otvorit mi oci a okrem toho, ze ste ma napomenuli v com robim chyby (za to som vdacny), tak som aj ja nieco zistil aspon. Dakujem.
A ex, nezabudnem nikdy na dva nase momenty:
1. 16.februar 2002, ked som Ti prvykrat povedal, ze sa mi pacis a ze ci to spolu neskusime... :((
2. februar/marec 2008, ked som prisiel za tebou do prace a ty namiesto toho, aby si zobrala kvet (hoc nie ospravedlnenie), tak si mi na chodbe ukazovala smsku, ze "aha, toto je moj novy priatel. Ja uz niesom sama. Je lepsi, ako Ty. A tu pozri, aj sms od neho".. :((((((((
A takto sa netrucuje, ze si najdes ineho! To ti povie kazdy chlap!
Dakujem, ze som to konecne pochopil. Tymto moje prispevky na tomto fore koncia, aj ked viem, ze sa tu vyskytne niekedy prispevok, ktory bude plny klamstiev a nadavok, alebo polopravd a lzi od ludi, ktori nevedia ziadne detaily zo sukromneho zivota, aj ma to bude trapit, ked to budem citat, ze niekto chce uz uplne rozbit prasknute sklo, ktore trebalo zlepit a nie rozbit a hodit do kosa a to aj cez klamstva.
EX priatelka, bud stastna, ale viac mi nevolaj, prosim! Lahsie na Teba zabudnem. Na tu hnusnu etapu zivota, od tej smsky! :(((((((
Kto mi pomohol, aj kriticky poradil, dakujem. Kto hresil, nadaval, bol neprajnik, toho lutujem.
Ludia ako sisi, envy, madem, leila, tinka, ostatne, zostanu pre mna stale priatelmi, ktori uprimne chceli pomoct, aj ked museli zdvihnut sem-tam prst, ze takto nie, ale ktori aj vedeli povzbudit, ze to bude dobre. Vam patri vdaka. Drzte sa.
Zbohom.

sajfina

milá expriateľka,ako si toto preboha tak dlho vydržala????Závidím ti tvoje silné nervy,ja by som z neho bola už asi niekde na psychiatrii...držím ti palce do nového života...vďaka bohu za mojho priateľa

MilanM3M

Ahojte. Nechcel som tu uz v zivote prispiet, povedal som si vcera, ze uz dost, ale neda mi, aby som to neuviedol na pravu mieru:
"madem" - Dakujem za radu i drzanie palcov. Ja sa snazim, ale pozri, ako sa sprava odmietavo ona. A stale len nachadza na mne nove a nove chyby. A viem, co prezila. Lepsie ako ktokolvek iny. Ale bud spravime hrubu ciaru a zacneme odznova, bez vycitiek, lebo tie by boli mozne na oboch stranach, takze bez toho, co bolo, bolo, prepacime si, odpustime, alebo potom nevieme si odpustit az natolko, aby sme sa vratili k sebe a nasu lasku oprasili a rozvijali dalej..
"hmm..." - Viem, ze ten druhy nemoze robit co si zmysli. A prave PRETO som robil nieco pre to, aby som od toho, co sa jej nepacilo na mne, presiel k tomu, co sa jej niekedy 4 roky pacilo!
K "ex" len tolko, ze fajn, beriem to, ze si sa nechmurila. OK. Zle som videl.
Ale ak si sa rozhodla takto, bud stastna. Ja bohuzial zabudnut neviem.
"sisi" - Ty si ma sklamala trosku, ale aj ja Teba... Ten siahodlhy text som nepisal ja, ale som si bohuzial nechal poradit od "kamarata". Spravil som asi somarinu, ja viem. Prepac mi to. Teraz je to uz jedno.
Dakujem za podporu. Drzte palce aj mojej "ex", lebo ona to potrebuje tiez.
Ahojte.

mademoiselle

ex-priatelka, myslim, ze nemusis nic vysvetlovat. Aj keby si sa chmurila, mas na to pravo.
Milan, fakt nad sebou pouvazuj, zmen sa, inak dopadnes zle, aj to vidim na svojom byvalom, mate niektore veci spolocne,aj ke don bol ovela ovela horsi,ale ver mi. Zmen sa lebo budes trpieta budes trapit aj zeny v tvojom zivote. Musis sa naucit brat ohlad na inych nie len na seba a na to co chces ty. Ak niekoho milujes, jeho pohodlie ti musi byt prednejsie ako tvoje. Zamysli sa nad tym, ale to nepojde ze len rozumom, to musis zacat citit, uprmine vsetko olutovata uvedomit si to vsetko. Nevies si predstavit co prezila ona, nesud to. A nemas na to ani pravo.A ublizujes jej este aj teraz tymito recami, fakt Milanko, skus si vstupit do svedomia a zmenit to. MA to tazke dost. Viem co je to stat 12 hodin na nohach, mala som taku pracu a popritom stihat aj skolu, je to narocne. Nedavaj jej toho na plecia viac uz ma toho dost. A snaz sa byt k nej ohladuplny a spravat s ak n nej ako k zene a nie ako k veci, ktoru musis stoj co stpj mat. Nie je tvoj majetok.

sisisissi

Milan, svojim siahodlhym dopisom ci ako to nazvat si si to tu ozaj pokaslal, viem ze nie si anjelik, no verila som, ze si sa zmenil. Teraz blahozelam tvojej ex ze od teba odisla, ako ved ty nemas uctu ku zenam !!! Najpr nieco napises, potom to vysvtelis, tak sa ospravedlnis a tak to napises opat...
Milan vela stastia ti prajem, naozaj ver mi, len sa troska spametaj a zmen svoj pristup. To chce uctu, toleranciu a rozum!

ex-priatelka

Milan prepac ze som si dala ostrihat konceky vlasov a 5 pramienkov meliru...nabuduce sa ta to spytam...ako som si vsimla aj ty si ostrihany , to aj z teba je uz potom velky chlap, ze?
a ze som sa chmurila??? ja som skor zaostrovala ze ci si to ty alebo niesi to ty, a mala som zakaznikov tak asi sa za tebou nerozbehnem!!! ja som ti nikde nezakazala vstupit tak nepis bludy a si nenamyslaj historky!! este som ti povedala, ze hoc nechodime spolu tak ti aj zlavu dam ak prides... a ty??? ty si tade chodil ako spion, 3 x si presiel okolo obchodu a siel si prec...a este k tomu chmureniiu, stojim uz 7 den 12 hodin na nohach a po praci pisem do skoly pracu do druhej do rana, tak asi som bola aj unavena alebo neviem co , ale urcite som sa nechmurila, ja za to nemozem ze mam taky vyraz tvare!!!a mam este jednu vec z ktorej ta upodozrievam ale tu to riesit nemienim, ale fakt tymi recami si ma len odpudzujes!!!cau