Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pokaslala som to

MilanM3M

Mne je melir ukradnuty, pre mna je podstatne to, ze som ju nenasilne 3x niekam pozval a vsetko odmietla, a povedala ze tam sanca je, ja skusam trapim sa, pocas CELEj tej doby nic zle nespravim, este aj poviem, ze jej pomozem s bakalarkou a zrazu den na to povie ze uz tam sanca nie je? na zaklade coho, ked ani sme neboli spolu, ani nic zle som jej nepovedal..
Muselo sa zmenit nieco v jej okoli, nie vo mne!

envy1234

POKRYTECTVO????????? CO TI ROBIM????

milan, spamataj sa, co pises, lebo ma nastves este viac a prisaham, ze uz ti nenapisem ani ciarku..

MilanM3M

No tak pockaj envy. ONA sa ma sama, PRVA, spytala, ze ci moze ist do tej prace, lebo sa to tykalo aj toho, ze by musela odcestovat na 2 mesiace prec! ONA sa prva pytala, opakujem. Ja som len prikyvol, ze ANO!

envy1234

ci je tvoja ziarlivost O, si vydiskutuj s tvojou ex. ci je moja ziarlivost OK, si vydiskutujem s tym mojim.. ale nikdy by som nevyvadzala keby si dal melir :p

mamca

Ach jaj,veď vravím,nechceš počúvať.Nuž,sám vieš,v čom sa chceš zlepšiť,ale chyby,ktoré si robil a na ktoré si upozorňovaný,to asi nebudú.Škoda,ale je to tvoje rozhodnutie.

envy1234

no pokail viem, toto je slobodne forum.. kazdy, kto prispeje, musi ocakavat, ze moze dostat reakciu na svoj prispevok..

milan, ja ti NENADAVAM.. ale pouzit vyraz "dovolil som jej ist do prace " mi pride ako z krajiny, kde su zeny doma v zlatych klietkach ako psy na retazi... tak bud vol vhodnejsie vyrazy alebo sa necuduj, ze tak reagujem.. keby ja som sa mala pytat chlapa, ci "mozem ist do prace".. uz sa ho viac nic nespytam

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pokaslala som to - Fórum - ZDRAVIE.sk