pokaslala som to

MilanM3M

Chlapy maju len 2 bunky. Jednou z nich dychame..
co uz s nami..
envy neboj, nic nevicitam, vlastne uz mi to je jedno, co robi..
sisi dakujem. Aj ja tebe prajem. vsetkym Vam...

envy1234

milan, mozno to nevedela.. ani ja som envedela ci sa dam s ex dokopy este, neviem to ani teraz.. ale ekd ma atakoval telefonatmi a smskami, nemala som chut ho ani vidiet... sto pro ta ex tvoja nenatahovala, jednoducho bola a mozno aj stale je zmatena a to jej NEMOZES VYCITAT... boze niekedy mi pride ze chapom chybaju nejake bunky pre empatiu...

MilanM3M

Dakujem leila. Ani neviete, ako my pomahate baby.. Som rad, ze Vas tu mam, a aj ja Vam pomozem kedykolvek, hoc, neurazte sa, momentalne nechcem ziadnu zenu ani vidiet.. (nemyslim to vobec v zlom a nemyslim Vas.. ;-) )

leila

Milanko,nic nebolo zbytocne,ak sa to aj teraz tak po tom vasom telefonate dza.Vsetko zle je na nieco dobre,ak beriem len teba,vies,co bolo zle,kde si robil chyby a v buducnosti,mozno aj v inom vztahu sa poucis a vyvarujes sa im.Este raz,si skvely muz a aj ty si raz to svoje zivotne stastie najdes.

MilanM3M

Dakujem leila, som rad, ze aspon Tebe sa dari. Kazdy je stastny a spokojny, len u mna dnesny den sa zapise ciernymi pismenami, lebo ked jedna strana (moja EX) vedela, ze je koniec, uz pred mesiacom, tak moja snaha o zachranu toho krasneho, co bolo a co mohlo byt, vyhorela az dnes...
:(((((((

MilanM3M

A dakujem Vam za doveru baby, velmi ste mi pocas tej doby dlheho 1,5 mesiaca pomohli, podrzali aj verili. Dufam, ze aj ja Vam aspon trosku, veril som aj ja Vam a drzal Vam palce a aj budem nadalej. Vdaka, ze mi verite, ze som sa zmenil k lepsiemu, len skoda, ze to nezistila ta, koli ktorej som to robil a koli ktorej som cely ten cas cakal... Este raz vdaka.
Ja jej nic uz nevycitam, zapametam si svoje a ona mi po tomto oznameni, ze uz tam sanca nie je, ze moja snaha vyse mesiaca bola ZBYTOCNA, po tomto uz mi je jedno co robi a co si mysli..

MilanM3M

Mas pravdu sisi. Ale ja placem a ona sa mi smeje? A ked povedala, ze uz tam sanca nie je, ja nema co dalej riesit a chcel som vediet odpoved, nech sa netrapim jak somar. Ja sa trapim a jej je z toho smiesno..