pokaslala som to

coyoteugly18

nechapem co som urobila zle vkladala som do toho vztahu vsetko a on ma vymeni za starsiu zenu ktora ma uz deti strieda chlapov a je alkoholicka som zufala velmi ho milujem

coyoteugly18

moja prva reakcia bola ze som mu dala facku a on mi ju vratil vcera sa vsetko vykristalizovalo podvadzal ma s nou a ja som jej vyplakavala na pleci najhorsie je ze je to moja blizka rodina vobec si neuvedomuju ze mi tym blizia som uz zrela na pszchiatra

coyoteugly18

a drzal ma za ruku povedal mi ze ma miluje ...na druhy den som sa chcela ist prejst a on na mna vyskocil ze uz so mnou nic nechce mat a sa k sebe nehodime...nasledoval rozchod a place prosenie z mojej strany on si pri tom piskal ked som sa balila pred mesiacom som mu povedala ze viem ze si niekoho nasiel popri mne a povedal ze som je...

coyoteugly18

pekny den prajem...
mam problem a neviem si s nim rady..
zacnem od zaciatku mala som priatela 2 roky rok sme spolu byvali ja 20 on 27.
vsetko bolo v pohode az na posledny mesiac nasho zitia.Ked stratil pracu zobrala ho moja mama k sebe do firmy tam som ho zoznamila s maminou sesternicou..
zostal ku mne odmerany a vadilo mu na mne hadam vsetko..stale som mu hovorila ako ho lubim a snzila som sa tak velmi a on bol odmerany den pred rozchodom sme sa milovali ...

sisisissi

Dakujem...
Milan aj ty sa drž a hlavu hore, si zdravý a budeš aj šťastný neboj, uvidíš, z neprajníkov si nič nerob. Nikto nie je dokonalý, dôležité je poučiť sa z chýb, ktoré si spravila odpustiť aj samému sebe.
Ex daj pokoj a čas, tým jediným jej môžeš dokázať lásku a zmenu, nechaj ju a netráp.Uvidíš ako sa to vyvinie. Váš vzťah má príliš veľa výčitiek na trvalú existenciu si myslím, pouč sa a na zlé zabudni. Chod dalej, Vela stastia

MilanM3M

Dakujem sisi :)
Drzim Ti palce v skole. Aj ostatnym studujucim, ktori robia bakalarky ci skusky.. Urcite to zvladnete, ste sikovne.. Ahoj.