pokaslala som to

mademoisele

sisi nechaj mi spravu na icq, aj tam budem vecer a ak bdues aj ty tak mozme popisat,ayb som si ta mohla ulozit:_)

mademoisele

jasne ze mam akurat som tam:-) Mozes si ma ulozit 221265978n je moje cislo.:-) no vies ja som mu to x krat vravela ze jedine to je problem,ale on hlada problemy asi aj tam kde nie su a pritom fakt som sa snazila aj mu dat volnost ked som videla ze chce byt sam aj ho neotravovat ked som u neho bola cele leto snazila som sa nech si robi co chce, ja som pozerala telku alebo tak. Obcas mi sice uslo, ze kedy vypne pc a tak dalej.Ale potrebujem aj ja trochu nehy. No neviem, ke dpovedal, ze sanci bolo dost- len bohuzial na to musime byt dvaja aby to klapalo. najviac ma sere to, ze keby viem, ze by to klapat nemohlo ze mam etake problemy, tak yb som to brala ale takto sa nechcem vzdavat

sisisissi

Ani nevies ako ti niektorych veciach rozumiem. Myslim ze ti da este sancu, ale aj ty mu musis povedta o com to je, povedz mu ze mate problem a ak si ta zacne viac vsimat problem zmizne a ostane len navzdy dobra nalada...
Ozaj baby, nemate icq? Tak by to bolo rychlejsie to dopisovanie si :D cez multichat.

mademoisele

ja o nich nic neviem,ale ja viem ze ku mne urcite nieco citi,ale on to ani za Boha neda najavo. Neviem no jed povedal ze hho to uz so mnou nebavi, tak neviem ci je cesta spät,ale nechcem aby zabudol. JA chcem byt pre neho ta najlepsia zienka na svete,len mi to musi dovolit. Aj ked on povie ze sanci tomu dal vela,ale nepochopi, ze stacilo aby sa trosku o mna zaujimal a ja by som mala vzdy dobru naladu,lebo to u nas bolo len o tom.

sisisissi

No to by bolo neprijemne, urcite by ti nepomohli tie ...dobre mienene otazky a rady... Mysslim ze ak by ta nelubil tak by ta necakal, davalo by to zmysel. Ja som zasa toho nazoru ze laska staci, lebo vetko sa vyriesi ak je tam laska. Na vianoce si urcite musim kupit knihu Muzi su z marsu.. bo chcem pochopit ich udajnej logike

mademoisele

no ja tiez v tom nevidim zmysel,ale on sam povedal kolko krat ze laska nestaci.. podla mna ked sa dvaja lubia tak vyriesia vsetko. NO mozno sa ma spytal len zo slusnosti ci ma cakat. Neviem. V śobotu ma neterka krst, so zvedava ci pirde,lebo brat ho pozval. Uz to ma aj cele zaplatene, tak vravel ze ak nepide ze sa na neho riadne nasere. Som mu povedala, ze nech mu napise ze ako,lebo nechcem ayb to vyzeralo tak, ze ja ho tam taham.Ale aj mne bude lepsie ked pride ja som nikomu nic z rodiny nepovedala, ze co sa deje, tak inak yb som bola ostrelovana samymi otazkami

sisisissi

ak by ta nelubil a nechcel byt s tebou, tak by ta necakal, nevolal, nepytal sa ta a neusmieval sa... mozno sam nevie co chce, ale urcite ta lubi. viem, pie sa mi to lahko, najma po mojom vcerajsom celodennom vyrevovani mam co hovorit, ale nedava mi zmyse zeby sa takto spraval ak by ta nelubil a chcel zabudnut.

mademoisele

no budeme spolu zajtra v skole rano a potom dufam, ze v stredu pojdeme do prace, potrebujem peniazky,lebo som v sobotu naburala auto, som nabehla na lad a musim si zacvakatt opravu.. No obaja mame 23, teda on ma este 22. No neviem ze ako to bude s nami, ci sa spamata,ale jemu je jedno kolko spolu sme. Ono ta tema nebola moja ja som tam len napisala, neviem teraz presny nazov ale bezi tu urcite

sisisissi

Ako sa presne volala ta tvoja tema?
Inak, urcite si uvedomi, ved uz ste spolu dlho, ja viem niekedy to vyzera na to, ze uz je koniec a ani svatena voda anpomoze a tak zrazu sa chlap spamata ... Drzim palceky.
Ozaj a kolko mas rokov a kolko on? Kedy sa mate opat stretnut? A a aku obu naplanoval pauzu?