pokaslala som to

mademoisele

no vies mozem si tiez za to sama, lebo zase keby som bola neoblomna. Ale to niekedy nejde, ked som u nich stale ma taha do kuchyne, aj 3x popoludni a vzdy musim nieco zjest a ked mi nabera on tak mi naberie tolko, ze mam problem to zjest. Ale nemam to srdce odmietat, na jednej strane potom som zla ze nechcem u nich jedavat a na druhej strane jeho mamina super vari a vzdy sa tesi ze nam chuti. No ale strasne nieco, musim s tym nieco urobit kazdopadne. mj problem je ze ked som ja niekedy mala o 15kg menej, tak som zjedla za den toho velmi velmi malo. U nas nie je v rodine nikto stihly a oh vie aky metabolizmus som nepodedila,a si si tu postavicku budem msuiet len vydriet. No ale snad to bude stat za to.

lleilla

made,presne viem,o com pises.U mna je to rovnake,cely den nestiham,vecer sa najem a aj ked zjem malo,tak vsetko sa nalepi na mna.A presne-pratel,ved len papaj a na druhy den,ako si mi fajna-a mna ide porazit-mna zachranuje vyska mam 175cm,ale za rok mam 4 kilecka naviac oproti mojej vahe,pri ktorej sa citim fajn a zanedbala som cvicenie posledne mesiace.Vyhovaram sa na antiku,ale popravde,sama si za to mozem,takze idem o pol hodinku behat,drzte palce,nech nevyplujem dusu,kedze idem po dlhsom case a moja kondicka je v haji :D.Este vecer sem kuknem papa

mademoisele

jaaaj baby, no rozhovor, jasne, ekd ma dobru naladu, tak sa s nim o tom rozpravam, ale on je strasne komplikovany. Viete ked sa s nim rozpravam je v pohode,- pokial netrafin na blbu aladu, to ma potom zvozi ako sirotu. S nim treba vsteko opatrne. Kedze sme spolu 3 roky, tak ho uz ako- tak poznam dovolim si tvrdit. Ale no rozhovor si nemylsim, ze by to vyriesil, ke dto uz doteraz nevyriesil. Ono, ked a rozpravame, tak povie, ze ved ma miluje aj jedno s druhym,ale proste ze on nie je typ coveka, ktory dava najavo city a bla bla bla. Proste on sa v tomto nezmeni, a to viem aj od neho aj od seba, podla toho co ho poznama,le ono je to komplikovaniejsie. A baby jasne, ze chudnut pre niekoh to nie, ja som to myslela tak, ze mam dobru motivaciu, jasne, ze chcem ybt zasa kocka a nech na mne chlapi oci nechavaju,ale zase bude ma hnat dopredu pocit, ze aj ten moj drahy bude trosku ziarlit, ze je o mna zaujem. ZAse koli nemu vyslovene, keby si to zelal yb som nechudla, este to aby bolo:-) Ale ja sama sa necitim dobre a najlepsie na tom vsetkom je ze vykrmena som len vdaka nemu. Normalne mam z toho depky. A tiez poznam zaklady draveho stravovania,ale moj rpoblem je ze ja aj cely den nejem a potom sa o nejakej 5tej najem. potom sa cudujem, ze mam bolesti brucha a podobne. Ale skusim s a dokopat jest aspom 5x za den, ked inac nie, taka spon jogurty a ovocie a zeleninku a obedy mavam väcsinou normalne. Inak ked s apytate na ten vek, tak ja mam 23.

lleilla

sisi nie je to najcastejsia lokalizacia,ale aj tam sa moze objavit,tak isto na lytkach,ramenach,a hlavne brucho,zadok,boky...Podla mna je,zaklad tych 5 jedal denne,a to je moj problem-skus na desiatu- ovocie,olovrant-zeleninu,ranajky a obed klasika,vecera nieco lahke,jogurt,alebo kludne kuracina,ci ryba so salatom...varis si sama?Inak baby,ja vobec neviem,kolko mate rokov ma napadlo...

sisisissi

Leilla, dakujem za radu, aj ja rada beham, moze sa ale celulitida objavit na prednej strane stehien, ci to je nieco ine?Este raz vdaka, chcem aj troska vylepsit starvovanie, no neviem ako...

lleilla

no Sissi,tak ja mam toho precitane o zdravej vyzive az az,akurat by to chcelo este to aj dodrziavat:D
ziadne diety,len 5 ktat denne strava-na celulitidu hlavne pohyb(myslim,ze je jedno aka forma,hlavne sa prinutit,vraj beh sa neodoruca,ale ja behavam a nemam s nou problem a posilovacie cvicenia-tie zaberaju,kukni www.zoracentru.sk-rady,cvicenie,mne sa osvedcili) a dodrziavat pitny rezim

sisisissi

Leilla, plne s tebou suhlasim, ze by sa malo chudnut kvoli sebe a nie kvoli niekomu inemu.
Inac ja chcem tiez zacat cvicit, sice som chuda, ale mam celulitidu, predtym som ju nemala, takze ak mate nejake cviky ako zatocit s tou mrchou, alebo diety sem s nimi. :D

lleilla

sissi,ja sa nemam velmi cim chvalit,leto nad knihami,jednu skusku som aj tak nespravila,dokonca som uvazovala aj nad prestupom zo skoly,blizsie domov,lebo som to nejak uz nezvladala,takze mam take stresujuce leto a momentalne slzave obdobie,ale ked nejede o zivot,tak nejde o nic...(snazim si to vsugerovat:).Inak s priatelom este stale fungujeme,cez vik sme oslavovali rocik,velmi mi pomaha a snazi sa,takze som vdacna a ohladom tejto stranky mojho zivota uplne spokojna.Inak made,mozme bojovat s kileckami spolu,teda ja chcem len sa dokopat k pravidelnemu stravovaniu a cviceniu,lebo som to nejak zanedbala pri tom vsetkom.A hlavne Made,ked uz chces chudnut,tak len koli sebe,pre svoj dobry pocit,nie pre priatela.Ten by mal vediet aj teraz,aku super babu ma vedla seba,miery nie su vo vztahu podstatne.

sisisissi

Neviem o nich nic nove, snad sa ale maju dobre, rada by som pocula o kazdom, co ma kto nove. Leila,ty co mas nove?