Velke prsia - problem

leana

zufalka...neviem ti to takto napísať, ale ja som cvičila kliky, plavala som 1x do týždna, behala som hrala tenis....stale som cvicila hociaké cviky na ramena a prsia a vobec nemam svalnate ruky.... a prsia mi chvalabohu zmensili, tiež som uvazovala o plastickej operacii..no nenasla som odvahu, nevzdavaj to ty si este mlada, ja mam 25 tak ako aj ty a v tomto veku sa to este da, no s pribudaním rokov, to ide omnoho ťažsie, to mi ver:))) a ja som do toho sportovania aj taeboo alebo ako sa to píse cvicila tak vela stastia :)))držím ti palce

zufalka

Leana - dakujem za tvoj prispevok. Prospesny!!! Mozes mi este napisat, ake cviky cvicis? A blahozelam k tym prsiam, mat tak tvoje. xixixi - zelam Ti, ak si spokojna, to je ok, a chlap si zvykne, oni to nosit nemusia, ze?

leana

mikona, ale ja som z vlastnej skusenosti napísala, že mne tie cviky naozaj pomohli...a je to dost ak sa prsia zmensia zo 4-5 na trojky, nemyslíš??? ale vela som aj plavala to je fakt...ale netvrdím že to tak musí byť aj u iných dievčat len som skusila poradiť pre tie, ktoré nechcu ist na operaciu.

mikona

zacinaj si zvykat na to, ze ak chce mat mensie, tak iba operacia.
Prsia vekom rastu a hlavne po 40 tke. Nejake cviky moc nepomozu, iba ked celkovo schudnes, ato u teba nepripada do uvahy. A vekom stracia pruznost a budu priridzene padat (normalne s vekom)
Dalsi problem moze nastat s chbticou, teraz este nie si mlada..ale vekom to bude stala velka zataz na chrbticu..
Ako si pisala , problem s oblecenim. Je tu taky topik silikonove prsia, nebola som tam, ale vraj je tam aj o zmensovani.
Mam 45, prsia vacsie a zacinam o tomto tiez rozmyslat, zatial iba v rovine hlavy.

leana

baby, ja neviem ale z vlastnej skusenosti možem povedať iba tolko, ze treba pravidelne cviciť cviky na prsia a vela plavať...aspon mne to velmi pomohlo, tiež som mala velké prsia a teraz normalne nič...sice mam pekne 3 ale v porovnaní aké som kedysi mala, to nejde dokopy, ja som z prs nemohla nikdy schudnuť...a to som vysoka tiež 174cm a vazim 60 kg... tak len cviciť a cvičiť...no ale priatel mi stale hovorí, že on chce naspať tie velké prsia, jemu sa pacili, no lenže mne nie, bola to zaťaž aj na chrbticu.a to som mala asi 4-5

adela1111111

ja meriam 176 a vážim 70 kg a z toho asi 10 vážia iba prsia:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((Mám 24 rokov ale keby som schudla 10 kg, určite by sa mi zmenšili.......ale mne sa schudnúť nedá

air line :-)

Zufalka ja ti zavidim, mam podobnu vysku aj vahu ako ty, akurat ze ja vyzeram ako letiskova pristavacia draha.