Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hulite?

bleee

muz,19 zahulim si 3x za mesiac s kamaratom/mi, trva to asi 4 mesiace predtym som to mal v dakych 16tich 17tich zo 4 krat.. Berem to ako uvolnenie, pobavenie, odreagovanie sa z bezneho zivota.. Aj take spoznavanie sa, vtedy clovek nic nehra a citi sa v celku dobre.. A je to aj lepsie podla mna ako sa riadne opit.

rixo

mam 28r, hulim od 16r, teda 12 rokov. Skusil som aj ine drogy, ale neuzivam ich ani som nikdy neprepadol inej "neresti". Dokonca obmedzujem cim dalej tym viac aj alkohol. Jointa si dam menej casto, a radsej viac vychutnavam. Aj ked cim som starsi tym vacsie paranoje z toho ze ma niekde nacapaju ako si davam "brcko" a pojdem sedieť ako nejaký vrah....to je môj jediný problém s drogami

stix

20 rokov/muz - asi 3 roky dozadu naposledy, ink to bolo iba niekolkokrat a viacmenej zo zvedavosti, teraz uz nikdy viac

bbamboocha

Mam 15, hulim kazdy den tak zo 3x. Keby som nehulila, tak by ma z nasich a z frajera jeblo. A je to mensie zlo, ako keby som vam tu teraz vypisovala, ze sme sukali a vystriekal sa do mna, ale hned som sa isla umyt - myslite, ze som tehotna , ked mi to uz 5 mesiacov meska??? My miesto sexovania hulime ako svine a je nam faaaaaaajn.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hulite? - Fórum - ZDRAVIE.sk